شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانمسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان: ۷ هزار دانش‌آموز لرستانی در مسابقه علمی بسیج شرکت می‌کنند

مسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان: ۷ هزار دانش‌آموز لرستانی در مسابقه علمی بسیج شرکت می‌کنند

منتشرشده در لرستان سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 10:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حسینی گفت:  حدود هفت هزار و ۵۳۶ نفر در مسابقه علمی در استان شرکت کردند که حدوداً ۶۰ درصد دختران و ۴۰درصد پسران را شامل می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛زین العابدین حسینیمسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان در گفت‌وگویی در رابطه با مسابقه علمی اظهار داشت: مسابقه علمی ویژه دانش‌آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه دور اول و دوم پایه‌های چهارم، پنجم و ششم ابتدایی- هفتم و هشتم  و نهم متوسطه دور اول و دهم متوسطه دور دوم امسال و با توجه به سیاست و رویکرد تربیت‌محور و دانش‌آموز محور برنامه‌های سال 95 بسیج دانش‌آموزی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این مسابقه به منظور تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان بسیجی، ایجاد شور و نشاط در واحدهای مقاومت، ارائه خدمات علمی مناسب فارغ از مقوله منفعت‌طلبی برای همه دانش‌آموزان به ویژه بسیجیان، ایجاد و تقویت روحیه رقابت و ترغیب و تشویق دانش‌آموزان به درس خواندن و توانمندسازی و حمایت از دانش‌آموزان بسیجی جهت ورود به مدارس خاص (نمونه دولتی و تیزهوشان) است.

 

مسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان بیان کرد: سازمان بسیج دانش‌آموزی فارغ از مقوله درآمدزایی و صرفاً جهت ارائه خدمات علمی و ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان برای درس خواندن بیشتر و بهتر، اقدام به برگزاری این مسابقه با هزینه بسیار پایین و البته با تعهد به کیفیت بالا و قابل قبول در سئوالات و مسابقه کرده است.

 

حسینی گفت: حدود هفت هزار و 536 نفر در این مسابقه در استان شرکت کردند که خود مشارکت حدود 10در صد جامعه هدف ما است و شامل حدوداً  60درصد دختران و 40درصد پسران هستند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است