شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانمسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان: تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به مناطق محروم الیگودرز اعزام شد

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان: تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به مناطق محروم الیگودرز اعزام شد

منتشرشده در لرستان شنبه, 04 دی 1395 ساعت 14:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ شمس بیرانوند گفت: تیم‌ پزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به مناطق محروم و سخت گذر «سوزر و ایلرد» الیگودرز اعزام شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ نبی‌الله شمس بیرانوندمسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان در گفت‌و‌گویی در الیگودرز اظهار داشت: با مساعدت کانون بسیج جامعه پزشکی الیگودرز و اورژانس 115، تیم پزشکی به‌وسیله یک فروند بالگرد به مناطق محروم و سخت گذر «سوزر و ایلرد» از توابع شهرستان الیگودرز با حضور رئیس مرکز مدیریت بحران فوریت‌های پزشکی لرستان اعزام شدند.‎

 

وی افزود: این تیم پزشکی که متشکل از دو پزشک، دو ماما، پرستار، کار‌شناس مبارزه با بیماری‌ها بود همراه با وسایل و تجهیزات پزشکی موردنیاز برای ارائه خدمات درمانی به مردم مناطق محروم الیگودرز اعزام شدند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به خدمات پزشکی در این اعزام عنوان کرد: در این اعزام بیش از 350 نوع خدمت به مردم ارائه شد.

وی با اشاره به ارائه خدمات درمانی به 80 نفر از مردم منطقه ایلرد و 90 نفر از  مردم منطقه سوزر، بیان کرد: علاوه بر ارائه ویزیت رایگان، دارو نیز به‌صورت رایگان به اهالی این مناطق ارائه شد و در این اعزام تیم مامایی نیز برای مراقبت از زنان باردار در این مناطق خدمت رسانی کرد.

 

سرهنگ شمس بیرانوند گفت: در این اعزام علاوه بر خدمات پزشکی برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های واگیردار و راه‌های پیشگیری از آن توسط کار‌شناسان مربوطه انجام گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه این اعزام‌ها معمولاً خدمات یک‌روزه ارائه می‌دهند، گفت: باید با تکرار این برنامه‌ها در طول سال بتوانیم به فراتر از اهداف خود برسیم.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است