شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خبر داد: راه‎اندازی قطب‎های صنایع تبدیلی در لرستان

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خبر داد: راه‎اندازی قطب‎های صنایع تبدیلی در لرستان

منتشرشده در لرستان چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 09:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار کشکولی گفت: قطب‎های صنایع تبدیلی استان لرستان راه‎اندازی می‎شوند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در جلسه اقتصاد مقاومتی و بررسی طرح‎های این شهرستان به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر راه‎اندازی قطب‎های صنایع تبدیلی در همه شهرها و استان‎های کشور اشاره و اظهار کرد: راه‎اندازی صنایع تبدیلی جلوگیری از ضایعات محصولات تولیدی و ایجاد اشتغال را به دنبال دارد.

 

وی عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از طرح اقتصاد مقاومتی و ابلاغ آن از سوی مقام معظم رهبری با استفاده از همه ظرفیت‎ها و کمک به دولت در جهت رفع مشکلات اقتصادی جامعه با هدف تحقق سیاست‎های اقتصاد مقاومتی گام برداشته است.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ادامه داد: سپاه با شکوفا سازی ظرفیت‎های بومی و ایجاد کارگاه‎های کوچک و زود بازده و با ارائه تسهیلات به این منظور در جهت تحقق سیاست‎های اقتصاد مقاومتی حرکت کرده است.  

 

سردار کشکولی بیان کرد: به همین منظور سپاه لرستان با پرداخت تسهیلات در جهت فعال‎سازی ظرفیت‎های بومی در 13 بخش نظیر تولید قارچ، عسل، دام و طیور، زعفران و گیاهان دارویی ورود پیدا کرده است.

 

وی تاکید کرد: پس از بررسی‎های به عمل آمده ضعف عملکرد در بازاریابی و بازار فروش محصولات تولیدی کارگاه‎های کوچک ایجاد شده با همکاری سپاه به عنوان حلقه مفقوده این چرخه تولید و مصرف شناسایی شده است.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه ایجاد قطب صنایع تبدیلی تا حدودی رفع مشکل بازاریابی را در پی دارد، افزود: سپاه لرستان در ایجاد قطب صنایع تبدیلی برای یکی از محصولات تولیدی هر شهرستان به انتخاب مدیران شهرستانی اعلام آمادگی می‎کند.

 

سردار کشکولی اظهار کرد: درصورت ایجاد قطب صنعت تبدیلی برای یکی از محصولات هر شهرستان استان لرستان و تولید انبوه آنها سپاه استان آمادگی ارائه آموزش‎های لازم، تسهیلات، همکاری در تهیه تجهیزات کارگاهی و تبلیغ به منظور فروش محصولات را دارد.

 

وی با اشاره به زمانبر بودن راه‎اندازی قطب صنعت تبدیلی در هر یک از شهرستان‎های استان خاطر نشان کرد: ایجاد این ظرفیت رقابت در افزایش کیفیت محصولات تولیدی را نیز به دنبال دارد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است