شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان:  سپاه درصدد شکوفایی ظرفیت ها در روستاها است/ احداث ۲۰ کیلومتر کانال‌آب‌بر

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان:  سپاه درصدد شکوفایی ظرفیت ها در روستاها است/ احداث ۲۰ کیلومتر کانال‌آب‌بر

منتشرشده در لرستان سه شنبه, 20 مهر 1400 ساعت 10:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: سپاه  درصدد شکوفایی همه استعدادها در روستاها است و در تحقق این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در مراسم افتتاح کانال‌های آب‌بر کشاورزی دهستان ده‌پیر خرم‌آباد، با اشاره به اقدامات سپاه و بسیج سازندگی لرستان در زمینه جهش تولید، اظهار کرد: ما در سپاه تعهد احداث یک کیلومتر کانال آب‌بر در این منطقه را داشتیم، با این وجود با کمک مردم این مهم به سه کیلومتر رسید.

 

وی خاطرنشان کرد: با افتتاح کانال‌های آب‌بر، زمان رسیدن آب از سرچشمه به زمین‌های پایین‌دست بسیار کوتاه می‌شود، ضمن اینکه در این مسیر هرز آب نیز نخواهیم داشت.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از افتتاح ۲۰ کیلومتر کانال‌آب‌بر در روستاهای مختلف استان خبرداد و گفت: با انجام این‌گونه اقدامات، به جهش تولید و توسعه بخش کشاورزی کمک شایانی می‌شود.

 

سردار کشکولی با بیان اینکه در نظام اسلامی مردم همه‌کاره هستند، افزود: خدمت به مردم بزرگترین آرمان و رسالت انقلاب اسلامی بوده و فدای ملت شدن آرزوی همه ما است.

 

وی به تلاش دشمن برای جلوگیری از پیشرفت و توسعه ایران اسلامی اشاره و تصریح کرد: سپاه  درصدد شکوفایی همه استعدادها در روستاها است و در تحقق این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ادامه داد: امسال ۵ میلیارد تومان برای احداث دهکده اقتصادمقاومتی به استان اختصاص داده شد که این اعتبار را برای کارهای جهش تولید هزینه خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است