شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان:  فعالیت ۲ هزار و ۱۰۰ گروه جهادی در استان

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان:  فعالیت ۲ هزار و ۱۰۰ گروه جهادی در استان

منتشرشده در لرستان سه شنبه, 20 آبان 1399 ساعت 13:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کشکولی با بیان اینکه فعالیت های جهادی در مقابله با بحران کرونا اثرگذار بوده است، گفت: ۲ هزار و ۱۰۰ گروه جهادی در استان فعالیت دارند.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در جمع گروه‌های جهادی بسیج سازندگی لرستان، اظهار داشت: تقویت هماهنگی بین گروه‌های جهادی بستر تقویت خدمت رسانی به مردم است.

وی افزود: گروه‌های جهادی میزبان در هر استان باید با وضعیت سنجی از استان نقشه راهی از محرومیت‌ها و نیازمندی‌های استان تهیه کنند که در فعالیت‌های گروه‌های جهادی مهمان مورد ملاک قرار گیرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان بیان داشت: وجود این بانک اطلاعاتی در همه حوزه های عمران، بهداشت و درمان، فرهنگی و... می‌تواند گام مهم در ساماندهی فعالیت‌های جهادی و اثر بخشی فعالیت‌های جهادی باشد.

سردار کشکولی ادامه داد: دیگر مهم این است که اتحاد و همدلی بین گروه‌های جهادی فراهم شود تا این وحدت بتواند بستر محرومیت‌زدایی باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی ظرفیت بزرگی است، افزود: وحدت گروه‌های جهادی بستر هم افزایی و افزایش توان عمومی برای رفع مشکلات است.

سردار کشکولی با اشاره به  فعالیت ۲ هزار و ۱۰۰ گروه جهادی در استان بیان کرد: هماهنگی و وحدت بین گروه‌های جهادی و سازماندهی امکانات برای مقابله بحران کرونا ضروری است.

وی بیان کرد: گروه‌های جهادی تلاش کنند وجهه مردمی را حفظ کرده و دولتی نباشیم و رقیب کشی نشوند و با دیگر گروه‌ها در یک قرارگاه کار کنند.

فرمانده سپاه استان لرستان با اشاره به خدمات گروه های جهادی در سیل لرستان، خاطرنشان کرد: در سیل سال 98 تعداد 720 گروه های جهادی به یاری مردم استان آمدند.

سردار کشکولی افزود: در سیل لرستان بالغ بر 12 هزار و 91 جهادگر از سراسر کشور در قالب گروه های مردمی و جهادی به یاری سیل زدگان استان آمدند.

وی‌افزود:184 گروه ازاین گروه‌های‌جهادی،جهادگران‌دانشجو بودند که در سیل98 به یاری مردم سیل زده استان آمدند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به فعالیت گروه های جهادی در راستای مقابله با بحران کرونا، افزود:  گروه های جهادی چه در مقابله با بحران کرونا و چه در رزمایش کمک های مومنانه حضوری موثر داشته اند.

سردار کشکولی با تجلیل از خدمات  جهادی روحانیون در مقابله با بحران کرونا، افزود: با مشارکت روحانیون حتی یک کرونایی جان باخته هم بدون غسل و کفن دفن نشده است.

وی ضمن حمایت سپاه استان از فعالیت های جهادی، گفت: با تهیه بانک اطلاعاتی از نیازمندان استان، تلاش می کند  کمک های مردمی و جهادی را ساماندهی شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان افزود: بانک اطلاعاتی بستر هم افزایی فعالیت های جهادی برای مقابله با بحران کرونا و کمک به مردم نیازمند و اقشار آسیب پذیر است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است