شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانمسئول بسیج سازندگی شهرستان قروه استان کردستان:محرومیت زدایی و خدمت به محرومین سند افتخار بسیج سازندگی است

مسئول بسیج سازندگی شهرستان قروه استان کردستان:محرومیت زدایی و خدمت به محرومین سند افتخار بسیج سازندگی است

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 14 شهریور 1396 ساعت 15:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی شهرستان قروه گفت: خدمت به محرومین جامعه و محرومیت زدایی از مناطق دورافتاده سند افتخار بسیج سازندگی است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ علی رضویان در مراسم بدرقه دانشجویان جهادگر به اردو‌های جهادی مناطق محروم اظهار داشت: رفع فقر و زدودن غبار محرومیت از مناطق دور افتاده مورد تاکید همیشگی مقام معظم رهبری است و در این راستا بسیج سازندگی پیش قدم بوده است.

 

وی افزود: احداث سرویس بهداشتی مسجد، کمک به احداث خانه عالم، کمک به احداث راه روستایی، تعمیر مدرسه، لایروبی قنات، کمک به احداث خانه محروم و کمک به تکمیل غسالخانه از پروژه‌های اجرایی بسیج سازندگی در شهرستان قروه بوده است.

 

مسئول بسیج سازندگی قروه خاطر نشان کرد: سپاه در شرایط سخت و بحرانی در کنار مردم بوده است و این سپاه مردمی زیر نظر امام راحل شکل گرفت و در کنار تمام مسئولیت‌هایی که به آن واگذار شده به ارائه خدمات مردم می‌پردازد.

 

رضویان ادامه داد: خدمت رسانی به مردم و رفع محرومیت از چهره مناطق دور افتاده کشور و برقراری عدالت اجتماعی از جمله برکات انقلاب اسلامی است که باید قدردان نظام اسلامی باشیم.

 

وی تصریح کرد: خدمت به محرومین جامعه و محرومیت زدایی از مناطق دورافتاده سند افتخار بسیج سازندگی است.

 

رضویان گفت: بسیج سازندگی شهرستان قروه، در سه بخش محرومیت زدایی و مردم یاری، ایجاد اشتغال پایدار با تسهیلات اقتصاد مقاومتی در روستا‌ها و اجرای اردو‌های جهادی ا روزه تا ۱۵ روزه در اقشار مختلف بسیج، فعالیت می‌کند.

 

وی اظهار داشت: از سال ۱۳۹۳ تاکنون بالغ بر ۶۰ طرح محرومیت زدایی در روستا‌های شهرستان قروه به اجرا درآمده است که با همکاری و مشارکت اصلی ساکنان این مناطق صورت گرفته است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است