شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بانه استان کردستان :304دانش آموز بانه ای به مناطق عملیاتی کردستان اعزام شدند

فرمانده سپاه بانه استان کردستان :304دانش آموز بانه ای به مناطق عملیاتی کردستان اعزام شدند

منتشرشده در کردستان شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 13:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه بانه اظهار داشت : 304 دانش آموز بانه ای در قالب دو کاروان به مناطق عملیاتی شمالغرب و شهرهای مریوان و سنندج اعزام شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار مصطفی سلیمانی فرمانده سپاه بانه در حاشیه اعزام این کاروان ها اظهار داشت: این دانش آموزان در قالب دو کاروان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در شهرهای سنندج و مریوان بازدید خواهند کرد.

 

وی افزود: یک کاروان شامل دانش آموزان پسر و یک کاروان نیز شامل دانش آموزان دختر است که با هر کاروان یک روحانی، یک راوی به همراه مدیر مدرسه اعزام خواهند شد.

 

 سرهنگ سلیمانی تصریح کرد: دانش آموزان پسر از بانه به مقصد سنندج اعزام و پس از بازدید از تپه الله اکبر و باشگاه افسران، شب را در رزمایش فرهنگی مردان آسمانی شرکت خواهند کرد و فردای آن روز به شهرستان مریوان رفته و از قدمگاه شهدا و همچنین یادمان شهدای گمنام این شهر بازدید خواهند کرد و بعد از ظهر همان روز نیز به شهر بانه باز خواهند گشت.

 

 فرمانده سپاه بانه در خصوص اردوی راهیان دانش آموزی دختر نیز گفت: کاروان دانش آموزان دختر در ابتدا از یادمان شهدای گمنام سیران بند بازدید و در صورت امکان از یادمان دفاع مقدس بوالحسن این شهرستان نیز دیدن خواهند کرد و بعد از ظهر بانه را به مقصد اردوگاه شهید بروجردی در سنندج ترک خواهند کرد.

 

وی گفت: فردای آن روز نیز دانش آموزان دختر اعزامی بانه، از تپه الله اکبر و باشگاه افسران در سنندج بازدید خواهند کرد و بعد از ظهر سنندج را به مقصد بانه ترک خواهند کرد.

 

سرهنگ سلیمانی اردوهای راهیان نور را از جمله کارهای فرهنگی ارزشمند در برابر هجمه های فرهنگی غرب برشمرد و برای اجرای هر چه بهتر این اردوها تاکید کرد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است