شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: سپاه برای نیازمندان ۳۲۴ روستای محروم کردستان ‌مسکن می‌سازد

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان: سپاه برای نیازمندان ۳۲۴ روستای محروم کردستان ‌مسکن می‌سازد

منتشرشده در کردستان شنبه, 27 خرداد 1396 ساعت 10:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به فعالیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان گفت: ‌سپاه برای نیازمندان ۳۲۴ روستای محروم کردستان ‌، مسکن می‌سازد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان ، در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد کردستان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، با اشاره به مأموریت‌های این قرارگاه اظهار داشت: مجموعه «قرارگاه پیشرفت و آبادانی» اقدامات موثری در استان‌های مختلف در زمینه محرومیت‌زدایی انجام داده است.

 

وی گفت: شهرستان سروآباد و بیجار مناطقی هستند که بیشترین خدمات در این شهرستان‌ها انجام خواهد شد و برای هریک از این شهرستان‌ها 4 دهستان و برای بقیه شهرستان‌ها نیز هرکدام یک دهستان در نظر گرفته شده است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: از دیگر خدمات اصلی در این مناطق کمک به بحث «توسعه بهداشت و درمان» با استفاده از شبکه بهداشت منطقه، کمک به «تامین آب شرب» مورد نیاز و «ساخت راه‌های ارتباطی مناسب» در مناطق صعب‌العبور است.

 

وی گفت: در زمینه محرومیت‌زدایی در استان کردستان، سپاه به همکاری و مشارکت مردم و هسته‌های جهادی و همچنین ارگان‌های دولتی و حاکمیتی نیاز دارد.

 

سردار رجبی افزود: انتظار داریم نقش نهادهایی همچون کمیته امداد که وظیفه اصلی آنها کمک به اقشار محروم جامعه است در مناطق محروم استان بیشتر شود و با همکاری و مشارکت مجموعه سپاه و کمیته امداد شاهد خدمات بیشتری در این مناطق باشیم.

 

وی با اشاره به یکی از بندهای تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد کردستان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه بیت‌المقدس کردستان اظهار کرد: یکی از بندهای این تفاهم‌نامه کمک به ساخت و تأمین مسکن نیازمندان در 324 روستای محروم استان است،

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: در زمینه سایر خدمات مختلف همانند اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، بهداشت و درمان و سایر نیازمندی‌های این مناطق برای یک هزار روستای محروم هدف‌گذاری انجام شده است.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است