شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس کردستان: افراد شرکت‌کننده در اردوهای جهادی، عشق خدمت به مردم را در دل دارند

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان: افراد شرکت‌کننده در اردوهای جهادی، عشق خدمت به مردم را در دل دارند

منتشرشده در کردستان دوشنبه, 18 بهمن 1395 ساعت 16:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار رجبی گفت: استان کردستان در حوزه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه به عنوان پایلوت انتخاب شده است و ما نیز علاوه بر اجرای این طرح در دو منطقه ویژه در شرق و غرب استان، در هر شهرستانی یک دهستان در نظر گرفته‌ایم که در این استان طرح اجرا خواهد شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان پیش از ظهر امروز در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از گروه‌های برتر اردوهای جهادی کردستان که در آمفی‌تئاتر مرکز آموزش و پژوهش استانداری برگزار شد، با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و نیز قدردانی از کسانی که در زمینه اردوهای جهادی و طرح‌های محرومیت‌زدایی در استان فعالیت داشتند، اظهار کرد: افراد شرکت‌کننده در اردوهای جهادی، عشق خدمت به مردم در دل دارند که در این عرصه زحمت می‌کشند.

فرمانده سپاه کردستان خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی و بسیج سازندگی باید برنامه‌ریزی کنند تا این اردوها برای سال آینده، نه دو برابر بلکه 10 برابر شود.

سردار رجبی تصریح کرد: با وجود اینکه خدمات و اقدامات زیادی در استان انجام شده است اما محرومیت‌ها زیاد است و امیدوارم به این نقطه از توسعه برسیم که نیازی به اردوهای جهادی نباشد.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان اضافه کرد: قرار نیست از انجام اقدامات محرومیت‌زدایی و اردوهای جهادی چیزی عاید ما شود بلکه عایدات ما از این کارها رضایت خداوند در خدمت به مردم است.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: سپاه در کردستان رویکرد بسیار جدی‌تری در زمینه محرومیت‌زدایی و توسعه در پیش گرفته است که شروع جدی آن از سال آینده خواهد بود.

سردار رجبی یادآوری کرد: استان کردستان در حوزه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه به عنوان پایلوت انتخاب شده است و ما نیز علاوه بر اجرای این طرح در دو منطقه محروم ویژه در شرق و غرب استان، در هر شهرستانی یک دهستان در نظر گرفته شده است که در آن این طرح اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: در اجرای این طرح، از توانمندی علمی، مهندسی، تجهیزاتی و توان مقابله با تهدیدات حوزه اقتصاد و معیشتی سپاه  در راستای رفع محرومیت و رسیدن به توسعه استفاده می‌کنیم و کمک دستگاه‌های دولتی هم در این زمینه بسیار واقع‌بینانه است.

فرمانده سپاه کردستان خاطرنشان کرد: این اقدامات دو وجه دارد، یکی اقداماتی که سپاه انجام می‌دهد و دیگری مشارکت ادارات و دستگاه‌های دولتی است که تاکنون در جلساتی که با آنها داشته‌ایم، با استقبال آنها مواجه شده و این ناشی از اعتقادی است که باید محرومیت از کردستان رفع شود.

سردار رجبی یادآوری کرد: ما در سپاه کردستان تجهیزات مهندسی زمان جنگ داریم که آنها را برای توسعه و رفع محرومیت استان به‌کارگیری می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه کردستان تأکید کرد: کاری که در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی انجام می‌شود در راستای تکمیل و کمک به ارگان‌های دولتی است و چیزی غیر از این نیست.

 

وی همچنین گفت: مأموریت قرارگاه پیشرفت و آبادانی تنها ناظر به کارهای عمرانی نیست بلکه مجموعه‌ای است که باید در یک منطقه ارائه شود که از سلامت مردم تا معیشت، عمران و زیرساخت‌ها و کارهای زیربنایی را شامل می‌شود و این فرصتی برای خدمت به مردم محروم کردستان است.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است