شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانمشاور فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در امور بسیج : قرارگاه عمران و آبادانی سپاه، محرومیت را از چهره مناطق محروم کردستان می‌زداید

مشاور فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در امور بسیج : قرارگاه عمران و آبادانی سپاه، محرومیت را از چهره مناطق محروم کردستان می‌زداید

منتشرشده در کردستان شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 10:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ یوسفی با یادآوری تشکیل قرارگاه عمران و آبادانی در سپاه گفت: این قرارگاه برای محرومیت‌زدایی و تحقق اقتصاد مقاومتی شکل گرفته است و روستاهای محروم کردستان را پوشش خواهد داد.

 

به گزارش سپاه نیوز: عبدالحسین یوسفی مشاور فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در امور بسیج در گفت‌وگویی با عنوان اینکه بسیجیان شهرستان قروه در تمامی صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی و در طول هشت سال جنگ تحمیلی نقش فعالی داشته‌اند، اظهار داشت: تفکر بسیج امروز در ایران اسلامی طنین‌انداز شده است و در این شهرستان نیز جاری و ساری بودن این تفکر نمایان است.

 

وی با بیان اینکه بسیجیان شهرستان قروه به معنای واقعی بسیجیانی مخلص و فداکار هستند، گفت: این بسیجیان در برابر دشمنان انقلاب و اسلام خود را به خوبی نشان داده‌اند و در هر صحنه‌ای که نیاز باشد حضور دارد و در ارائه فعالیت خود کوتاهی نخواهد داشت.

 

مشاور فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در امور بسیج با بیان اینکه بسیج در ایران اسلامی دارای تاریخی گسترده است، افزود: ایرانیان در زمان تحریم تنباکو نیز نیروی عظیم مردمی بسیج را به تصویر کشیدند و خود را ثابت نمودند.

 

وی بسیج را دارای روحیه جهادی دانست و تاکید کرد: بسیج در دفاع از کشور و در دفاع از شرف و حیثیت مسلمانان روحیه جهادی و ولایتمداری خود را نشان می‌دهد آنگونه که بسیجیان با آموزش‌های تخصصی علمی و فرهنگی آمادگی کامل خود را حفظ می‌کنند.

 

سرهنگ یوسفی به نقش بسیج در روستاها و نقاط دوردست اشاره کرد و گفت: بسیجیان به دنبال خدمت‌رسانی در تمامی نقاط کشور هستند.

 

مشاور فرمانده سپاه کردستان در امور بسیج با یادآوری تشکیل قرارگاه عمران و آبادانی در سپاه، گفت: این قرارگاه برای محرومیت‌زدایی و تحقق اقتصاد مقاومتی شکل گرفته است و روستاهای محروم کردستان را پوشش خواهد داد.

 

سرهنگ یوسفی افزود: کارگروه‌هایی در این مجموعه از متخصصین و فعالان و نخبگان بسیجی برای محرومیت‌زدایی و تحقق اقتصاد مقاومتی ایجاد شده‌ است.

 

مشاور فرمانده سپاه کردستان در امور بسیج به نقش مساجد و روحانیون در تقویت بسیج اشاره نمود و گفت:  رابطه بسیج با مسجد و روحانیت رابطه‌ای ناگسستنی است و روحانیون نقش موثری در تقویت این سازمان مردمی دارند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است