شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانمسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه کردستان عنوان کرد :حمایت بسیج علمی کردستان از 97 طرح راه یافته به جشنواره جهادگران علم و فن‌آوری

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه کردستان عنوان کرد :حمایت بسیج علمی کردستان از 97 طرح راه یافته به جشنواره جهادگران علم و فن‌آوری

منتشرشده در کردستان چهارشنبه, 03 آذر 1395 ساعت 09:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: میمنت آبادی گفت: این سازمان در کردستان پس از ارزیابی‌ها 291 طرح دریافتی، 97 طرح را تایید و از آنها حمایت مالی کرده است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ محمدرضا میمنت آبادی  مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه بیت المقدس در جشنواره جهادگران علم و فن‌آوری در کردستان اظهار داشت: سازمان بسیج، جهاد علمی را سرلوحه خود را قرار داده و با حضور در عرصه‌های علمی و تحقیقاتی موجب شده تا پیشرفت‌های ارزنده‌ایی را به کشور و جامعه دانشگاهی عرضه کند.

 

میمنت‌آبادی افزود: پشتیبانی از محصولات دانش‌محور و استفاده از ترکیب همه اقشار جامعه از جمله دانش‌آموزان، دانشجویان، مدرسین و طلاب از جمله موفقیت‌های طرح جهادگران علم و فن‌آوری است.

 

وی خاطرنشان کرد: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری به گونه‌ایی عمل کرده تا ارزش نخبه‌ پروری از مادیات و سایر مسائل بیشتر باشد و زمینه‌سازی ظهور افراد با استعداد و نخبه در جامعه را فراهم کنیم.

 

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه کردستان تصریح کرد: این سازمان در استان کردستان از میان 291 طرح دریافتی پس از ارزیابی‌ها و بررسی‌های انجام شده توسط اساتید، 97 طرح را تایید و از آنها حمایت مالی صورت گرفته است.

 

میمنت‌آبادی اظهار داشت: اگر بتوانیم سه مولفه نیروی انسانی، امکانات و نیازمندی‌ها را به هم مرتبط کنیم نظام جمهوری اسلامی ایران به پیشرفت‌های بزرگی در حوزه علمی خواهد رسید.

 

مسؤول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری عنوان کرد: این سازمان باید نیازهای مهم و ضروری کشور را شناسایی کرده و از طریق نیروی انسانی سالم که نقشی به مراتب مهم‌تر از سایر امکانات داشته و با توجه به امکانات آزمایشگاهی که در اختیار است، این نیازها را برطرف کنیم.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است