شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان : اتحاد و وحدت‌رویه سپاه و نیروهای امنیتی منجر به حفظ امنیت می‌شود/ راه‌اندازی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در کردستان

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان : اتحاد و وحدت‌رویه سپاه و نیروهای امنیتی منجر به حفظ امنیت می‌شود/ راه‌اندازی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در کردستان

منتشرشده در کردستان شنبه, 29 آبان 1395 ساعت 14:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار رجبی گفت: اتحاد و وحدت‌رویه سپاه پاسداران در برقراری امنیت و دفاع از حاکمیت اسلامی و مرز و بوم کشور در کنار سایر نیروهای مسلح و امنیتی منجر به حفظ و پایداری امنیت در کشور می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج که در سالن شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: این افتخار برای سربازان نظام اسلامی است که در هر لباس و کسوتی که هستند خادمان و سربازان نظام جمهوری اسلامی بوده و منشا خدمات ارزنده‌ای برای مردم و کشور هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در برقراری امنیت و دفاع از حاکمیت اسلامی و دفاع از مرز و بوم کشور در کنار سایر نیروهای مسلح و سایر نیروهای ارزشمند امنیتی افتخار خدمت دارد و این اتحاد و وحدت‌رویه و تلاش همه جانیه و هم‌افزایی که بین آنها وجود دارد نتیجه‌اش امنیت قابل قبول و پایداری است که در کشور ما حاکم است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس اضافه کرد: کشور ما در مقایسه با سایر کشورها از لحاظ امنیت پایدار از تراز بالاتری برخوردار است و این بیانگر تلاش و کوشش سپاه، بسیج، نیروهای مسلح و سایر ارگان‌های خادم به این نظام است.

 

سردار رجبی یادآور شد: همه ما سربازی را افتخار خود می‌دانیم و از استان فرهنگی کردستان با تمام قدرت و توان محافظت خواهیم کرد و این نوید را به مردم استان خواهیم داد که مطمئن باشند حتی از کوچکترین تلاشی کوتاهی نخواهد شد و جان را فدای ارزش‌های دینی خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه ماموریت دیگری که سپاه پذیرفته‌ است توسعه استان در راستای محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به مردم است، افزود: ما سعی داریم در کنار سایر ارگان‌هایی که به استان خدمت می‌کنند خدمت‌رسان مردم استان باشیم.

 

وی عنوان کرد: براین اساس در استان کردستان به عنوان نخستین استان کشور قرارگاه پیشرفت و آبادانی را راه‌اندازی کردیم و سعی داریم در حوزه محرومیت‌زدایی به ویژه در مناطق روستایی استان خدمت کنیم.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس اظهار کرد: استان کردستان نخستین استانی است که اعتبار ویژه محرومیت‌زدایی را دریافت کرده و به عنوان استان پایلوت باید مجاهدت کنیم تا این عملکرد خوب در حوزه توسعه قابل تکثیر به سایر استان‌های کشور باشد و الگو و نمونه‌ای برای سایر استان‌های کشور باشیم.

 

سردار رجبی اضافه کرد: محرومیت‌زدایی جزو برنامه‌های چندین ساله سپاه بود اما با تشکیل این قرارگاه و با تمرکز بیشتر و با استفاده از ظرفیت دوران دفاع مقدس با وجود نیروهای تحصیلکرده و با دانش این کار را آغاز کردیم.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس  با اشاره به اینکه با انتخاب یک دهستان در شهرستان‌های استان محرومیت‌زدایی را در دهستان‌ها آغاز می‌کنیم، بیان کرد: قصد داریم امسال از مجموع 80 روستای سروآّاد 40 روستا را در سال‌جاری و سال آینده به طور کامل محرومیت‌زدایی کنیم.

 

وی افزود: برای قرارگاه پیشرفت و آبادانی که در استان راه‌اندازی شده کارگروه‌های متعددی تشکیل شده‌اند و یکی از این کارگروه‌ها جذب و جلب مشارکت‌های اداری و مردمی است و امیدواریم بتوانیم دست به دست هم دهیم و دهستان‌های استان را محرومیت‌زدایی کنیم.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس بیان کرد: ایجاد اشتغالزایی، فعالیت‌های فرهنگی، انجام فعالیت‌های حوزه اقتصاد مقاومتی و عمرانی از جمله اقداماتی است که کارگروه‌های مختلف قرارگاه یاد شده به دنبال آن است.

 

سردار رجبی در پایان از خدمات ارزنده سرهنگ یوسفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تقدیر و سرهنگ سید عیسی رحیمی‌زاده را به عنوان فرمانده جدید این ناحیه معرفی کرد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است