شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه قروه: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای معرفی بیانیه گام دوم انقلاب است

فرمانده سپاه قروه: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای معرفی بیانیه گام دوم انقلاب است

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 10 تیر 1399 ساعت 09:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قروه گفت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت است تا روی بیانیه گام دوم انقلاب کار کرده و آن را بیشتر به جوانان معرفی کنیم.

به گزارش سپاه نیوز؛  مؤمنی فرمانده سپاه قروه در جلسه هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالروز دفاع مقدس در شهرستان قروه، با بیان اینکه همه پرورش یافته مکتب دفاع مقدس هستند، اظهار داشت: همه تربیت شده مکتب دفاع مقدس هستیم و رزمندگان شور و شوق و ایثار و غیرت و مردانگی را به منصه ظهور گذاشتند و آن را به ما نشان دادند.

 

وی با اشاره به اهمیت اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، افزود: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت است تا روی بیانیه گام دوم انقلاب کار کرده و آن را بیشتر به جوانان معرفی کنیم.

 

فرمانده سپاه قروه ادامه داد: جوانان در طول هشت سال دفاع مقدس و با طلایه داری که داشتند عظمت بزرگی را رقم زدند و هدف مشخص است که حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و خودباوری است.

 

سرهنگ مؤمنی با تاکید بر اینکه رؤسای کارگروه‌ها باید پیگیر برنامه‌های ابلاغی باشند، یادآور شد: تأثیر دفاع مقدس بر تمامی ابعاد جامعه از جمله فرهنگ و اقتصاد باید برای همه بیان گردد و از ظرفیت فضای مجازی در تبیین آن استفاده شود.

 

وی بیان کرد: «ما قوی هستیم» کلید واژه‌ای است که در هفته دفاع مقدس به عنوان شعار مطرح است و ما قوی بودن خود را به جهان ثابت کرده ایم.

 

 

انتهای خبر/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است