شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانفرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان مطرح کرد: توزیع ۱۲۸ هزار انواع بسته‌های معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در سطح استان 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان مطرح کرد: توزیع ۱۲۸ هزار انواع بسته‌های معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در سطح استان 

منتشرشده در کردستان سه شنبه, 27 خرداد 1399 ساعت 15:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه بیت المقدس به توطئه‌های همیشگی دشمنان اسلام و انقلاب از آغاز نظام مقدس اسلامی تاکنون اشاره کرد و گفت:  ۱۲۸ هزار انواع بسته‌های معیشتی و بهداشتی در بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در سطح استان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارسیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار شهید شکیبا سلیمی فرمانده سابق شهرستان سروآباد، اظهار داشت: سردار شهید شکیبا سلیمی سردار رشید اسلام فرماندهی دلسوز، لایق و صدیق به نظام و انقلاب بودند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان افزود: شهید سلیمی در سالهای گذشته در شهرستان سروآباد به عنوان فرمانده سپاه مشغول خدمت بود و خدمات شایسته ای را به مردم این خطه مرزی ارائه کردند.

 

سردار حسینی از دین اسلام به عنوان دین و مکتب برتر در جهان نام برد و افزود: در دین اسلام که دین برتر ادیان الهی است سیاه و سفید و فقیر و ثروتمند هیچ فرقی با هم ندارند مگر در تقوای الهی.

 

وی عنوان کرد: به برکت انقلاب اسلامی و اتحاد و همبستگی ملت ایران همواره در برابر دشمنان پیروز بوده و توطئه‌های آنان را نقش برآب کرده‌اند.

 

سردار حسینی در ادامه به شیوع پیک دوم کرونا در استان اشاره کرد و گفت: سپاه از آغاز شیوع کرونا برای مقابله با این ویروس با تمام نیرو ورود پیدا کرد و در کنار اقدامات مختلف در زمینه گندزدایی، ضدعفونی و غیره، ۱۲۸ هزار انواع بسته‌های معیشتی و بهداشتی در بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در سطح استان توزیع کرده است.

 

فرمانده قرارگاه شهید شهرام فر افزود: بعد از فرمان حضرت آقا در ۱۵ شعبان در مورد برگزاری رزمایش کمک مومنانه و مواسات، به شکلی دیگر در این راستا ورود کردیم و در قالب این طرح سه رزمایش بزرگ مومنانه در استان برگزار شد. 

 

وی افزود: در سال جاری و شیوع بیماری کرونا کمک مومنانه در قالب بسته‌های معیشتی و بهداشتی در سطح این استان توزیع شد و در قالب این سه رزمایش در مجموع بالغ بر ۳۸ هزار بسته معیشتی در بین ۳۸ هزار خانواده نیازمند شناسایی شده در سطح استان توزیع شد.

 

در پایان این مراسم، با حضور فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از زحمات و تلاش‌های ۴ ساله «سرهنگ پاسدار جعفر غفاریان» فرمانده سابق سروآباد قدردانی و «سرهنگ پاسدار محسن ایوانی»به‌عنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان سروآباد معرفی شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است