شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستاننماینده ولی‌فقیه و فرمانده سپاه استان کردستان با خانواده شهید «شکیبا سلیمی»دیدار کردند

نماینده ولی‌فقیه و فرمانده سپاه استان کردستان با خانواده شهید «شکیبا سلیمی»دیدار کردند

منتشرشده در کردستان پنج شنبه, 22 خرداد 1399 ساعت 09:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با خانواده شهید «شکیبا سلیمی»دیدار و در یک فضای صمیمی با آنان گفت‌وگو کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان و سردار سرتیپ دوم پاسدارسیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با خانواده شهید «شکیبا سلیمی»دیدار و در یک فضای صمیمی با آنان گفت‌وگو کردند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: هدف از دیدار با خانواده شهدا تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ارج نهادن به خانواده معظم شهدا است.

 

وی گفت: خانواده‌های معظم شهدا حق بزرگی بر گردن ملت و نظام دارند چراکه اقتدار، امنیت، آسایش، عزت و افتخار کنونی کشور و این مرز و بوم، مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهیدان و صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز آنان است، به همین سبب دیدار با این عزیزان یک افتخار و فرصتی مغتنم بوده که سبب تجدید روحیه برای خدمت به مردم می‌شود.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان پاسداشت میراث گرانقدر شهدا را رسالتی عظیم دانست و تصریح کرد: باید از کم‌رنگ شدن ارزش‌های شهدای گرانقدر در جامعه جلوگیری و راه شهدا همچنان تداوم داشته باشد.

 

سردار حسینی با یادآوری اینکه تمام نسل‌های جامعه مدیون خانواده معظم شهدا هستند، تاکید کرد: تکریم و توجه به خواسته‌های این خانواده‌های گرانقدر باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

 

گفتنی است؛ خانواده شهید «شکیبا سلیمی» نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور و همدردی نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان، به بیان خاطراتی از فرزند شهید خود پرداختند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است