شما اینجا هستید: خانهاستانهاکردستانبه همت سپاه شهرستان دیواندره انجام شد: توزیع بیش از سه هزار بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان

به همت سپاه شهرستان دیواندره انجام شد: توزیع بیش از سه هزار بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان

منتشرشده در کردستان دوشنبه, 12 خرداد 1399 ساعت 13:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان دیواندره گفت: سه هزار و ۷۰ بسته معیشتی در سه مرحله در قالب رزمایش طرح کمک‌های مومنانه، تهیه و میان خانوارهای آسیب پذیر و نیازمند این شهرستان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ علیزاده فرمانده سپاه شهرستان دیواندره اظهار داشت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)برای کمک به قشر آسیب دیده از بیماری کرونا، تعداد یک هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در مرحله سوم  این رزمایش بین خانوارها توزیع گردید.

 

وی افزود: در مرحله اول رزمایش کمک های مومنانه به قشر آسیب پذیر تعداد یک هزار و ۲۵۰ بسته مواد غذایی  بین نیازمندان و محرومان این شهرستان توزیع شده بود.

 

علیزاده ادامه داد: در مرحله دوم نیز ۶۲۰ بسته مواد غذایی، ۱۵۰ بسته مواد بهداشتی به این امر خیر خواهانه اختصاص یافت که در مجموع یک هزار و ۸۷۰ بسته کمک در این دو مرحله در سطح شهرستان توزیع شده است.

 

وی یادآور شد: بسته های معیشتی شامل مرغ، گوشت قرمز، برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، نخود، لوبیا، ماکارونی، خرما، مایع ضدعفونی کننده، دستکش، ماسک و اقلام دیگری است که جز نیازهای اساسی خانواده ها در این وضعیت به شمار می‌روند.

 

گفتنی است ؛ شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است