شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد: بیانیه گام دوم باید برای جوانان به خوبی تبیین شود

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد: بیانیه گام دوم باید برای جوانان به خوبی تبیین شود

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد چهارشنبه, 16 بهمن 1398 ساعت 07:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مردم این استان تابع محض ولایت فقیه هستند،گفت:ضروری است بیانیه گام دوم برای نسل جوان تبیین شود.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در نخستین یادواره 976 شهید عشایر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: مردم این استان در طول تاریخ در مقابل هیچ حکومت ظالم و ستمگری سر تعظیم فرود نیاوردند تا جایی که قبل از انقلاب در اقدامی کم نظیر حکومت پهلوی از روی حسد و کینه برخی نقاط این دیار را بمباران کرد.

 

وی با بیان اینکه مردم استان در طول تاریخ انقلاب ذره‌ای از حمایت و تبعیت از ولایت کوتاهی نکردند و تاریخ گذشته این استان گواهی می‌دهد، عنوان کرد: مردم این دیار زیر بار ظلم نرفتند و تابع محض ولایت فقیه هستند.

 

سردار خرمدل ابراز کرد: در 40 سال اخیر نزدیک به دو هزار شهید از استان تقدیم انقلاب و نظام شده است و در واقع بعد از جنگ زرمندگان تیپ سرافراز 48 فتح مرزداری می‌کنند و این استان به تناسب جمعیت بیشترین شهید را در 8 سال دفاع مقدس تقدیم کرده است.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از هر 4 مرد دارای شرایط یک نفر عازم جبهه‌ها حق علیه باطل شد، خاطرنشان کرد: 36 هزار نفر عازم جبهه شدند که نزدیک به دو هزار شهید، 637 اسیر و 10 هزار و 113 جانباز تقدیم انقلاب کردند.

 

سردار خرمدل با بیان اینکه کوچکترین شهید این استان 12 سال سن دارد، افزود: آمده‌ایم با شهدا عهد ببندیم که ادامه دهنده راهشان تا برافراشته شدن پرچم لا اله الا الله  در تمام عالم ادامه هستیم.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است