شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدمسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد: ۱۷۳ سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب به زوج‌های نیازمند توزیع شد

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد: ۱۷۳ سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب به زوج‌های نیازمند توزیع شد

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 15:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت :  ۱۷۳ سری جهیزیه از سوی رهبر معظم انقلاب به زوج‌های نیازمند در کهگیلویه و بویراحمد اهداء شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ صالحی مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مراسم توزیع ۱۷۳ سری جهیزیه از سوی رهبر معظم انقلاب که شامل هفت قلم از مایحتاج ضروری زندگی بود به عروس و داماد‌های نیازمند استان اهداء شد.

 

 صالحی افزود: این اجناس شامل پتو، یخچال، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، سرویس قابلمه، سرویس ظروف آشپزی و فرش است.

 

فرمانده سپاه فتح استان نیز در این مراسم با بیان اینکه تا پایان سال هزار جهیزیه دیگر به عروس داماد‌های نیازمند اهدا می‌شود گفت: عروس و داماد‌ها علاوه بر دریافت جهیزیه به سفر مشهد مقدس نیز اعزام می‌شوند.

 

سردار خرمدل افزود: برگزاری کارگاه آموزشی در زمینه اشتغال زنان سرپرست خانوار و توزیع هزار قلم اقلام فرهنگی بین دانش‌آموزان نیازمند در روستا‌ها و عشایر از جمله برنامه‌های این نهاد است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است