شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه ناحیه بویراحمد :خبرنگاران از مهم‌ترین عوامل مقابله با جنگ نرم دشمنان هستند

فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد :خبرنگاران از مهم‌ترین عوامل مقابله با جنگ نرم دشمنان هستند

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 10:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ‌ناحیه بویراحمد در دیدار با خانواده شهید رسانه‌ به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران مهم‌ترین عامل برای مقابله با جنگ نرم دشمنان هستند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد سرهنگ پاسدار داریوش مثنوی به مناسبت روز خبرنگار به همراه اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید «خداعفو عبدیان» تنها شهید رسانه این استان دیدار کردند.

 

سرهنگ مثنوی در این دیدار با اشاره به خدمات ارزنده شهید عبدیان در حوزه اطلاع‌رسانی، اظهار داشت: نام و یاد آن شهید والامقام به عنوان تنها شهید رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد همواره باید ارج نهاده شود.

 

وی شهدا و ایثارگران را بزرگ‌ترین سرمایه‌های نظام دانست و افزود: خانواده‌های معظم شهدا میراث گرانبهای انقلاب اسلامی بوده و دیدار با آنها، سبب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد به حوزه اطلاع‌رسانی و رسالت بزرگ خبرنگاران در جامعه کنونی اشاره داشت و گفت: خبرنگاران از مهم‌ترین عوامل مقابله با جنگ نرم دشمنان هستند.

 

سرهنگ مثنوی با بیان اینکه خبرنگاران در حوزه فرهنگی مظلوم‌ترین افراد هستند، ابراز کرد: شهید خداعفو عبدیان از تصویربرداران خوب استان و کشور بود که نامش همواره در یادها می‌ماند.

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است