شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدجانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای انقلاب به مردم است

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای انقلاب به مردم است

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد سه شنبه, 12 بهمن 1395 ساعت 10:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ سرهنگ انصاری با تشریح برنامه‌های دهه فجر گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای انقلاب به مردم است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ جهانگیر انصاری جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در نشست خبری دهه فجر با تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: دهه فجر فرصت مناسبی است که بتوانیم دستاوردهای انقلاب را به مردم معرفی کنیم.

 

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برنامه‌های سپاه فتح در دهه فجر اذعان کرد: در دهه فجر امسال 107 عنوان برنامه تا رده پایگاه مقاومت در استان ابلاغ شد.

 

وی عمده برنامه‌های اجرایی دهه فجر کهگیلویه و بویراحمد را استقبال نمادین از ورود حضرت امام خمینی(ره) از فرودگاه تا گلزار، به صدا درآمدن زنگ انقلاب در مدارس، افتتاح حوزه‌های مقاومت دشتروم و سرآسیاب، همایش معتمدین در استان، افتتاح دو سوله ورزش چند منظوره در دشتروم و سرآسیاب و اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم عنوان کرد.

 

سرهنگ انصاری ادامه داد: اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم، ارائه ویزیت رایگان در استان، محفل انس با قرآن، برگزاری مسابقات ورزشی و ارائه ویزیت رایگان از دیگر برنامه‌های دهه فجر در سطح استان است.

 

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برگزاری همایش دانشجویی دانشگاه‌ها با حضور آیت‌الله ملک‌حسینی، برگزاری میقات حلقه‌های صالحین در نماز جمعه، سرکشی از خانواده شهدا و حضور بسیجیان در راهپیمایی 22 بهمن را از دیگر برنامه‌های دهه فجر در استان عنوان کرد.

 

وی افتتاح پروژه ماهی هزار تنی چنا ربرم را از پروژه‌های مهم اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: در گام اول 100 تن پیش‌بینی شده که در صدد هستیم که 100 تن دیگر نیز اضافه کرد‌.

 

سرهنگ انصاری تصریح کرد: انتظار می‌رود مردم غیور و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد با حضور حماسی خود در 22 بهمن ماه که نماد اقتدار جمهوری اسلامی است.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است