شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدمسئول بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: دشمن عفاف و حجاب بانوان ما را هدف قرار داده است

مسئول بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: دشمن عفاف و حجاب بانوان ما را هدف قرار داده است

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد شنبه, 18 دی 1395 ساعت 10:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛علی‌پور ترویج بدحجابی را نمونه بارزی از جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن در کشور ما عنوان کرد و گفت: دشمن عفاف و حجاب بانوان ما را هدف قرار داده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ نورمحمد علی‌پور مسئول سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد در نشست و کارگاه هم‌اندیشی عفاف و حجاب اظهار کرد: خانواده همواره مورد هجوم دشمنان  و هدف اصلی برای ضربه زدن و رسیدن دشمن به نقشه‌هایش بوده است.

مسئول سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دنیای مجازی امروز، افزود: دشمن در این حوزه وارد شده و تلاش‌های زیادی برای انحراف زنان، دختران و جوانان ما اجرا می‌کند. 

 

وی با اشاره به وجود و گسترش شبهات مختلف در حوزه‌های مختلف به خصوص حجاب توسط دشمن، یادآور شد:  باید جواب‌های مناسب برای این شبهات پیدا کرده و بتوان مخاطب را قانع کرد.

 

مسؤول سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد زنان و مادران را راس، پایه و اساس خانواده و جامعه دانست و خاطرنشان کرد: اگر زن خانواده به انحراف کشیده شود، جامعه  نابود خواهد شد.

 

علی‌پور ترویج بی‌حجابی را نمونه بارزی از جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن در کشور ما عنوان کرد و بیان داشت: دشمن در این جنگ قصد دارد عفاف و حجاب بانوان ما را هدف قرار دهد.

 

وی با بیان اینکه 90 درصد رسانه‌های غرب با تفکر ضد اسلامی فعالیت و تبلیغات می‌کنند، تصریح کرد: ما نیز باید دست به کار شده و با همین داشته‌ها با برنامه‌ریزی مطلوب مقابل دشمن بایستیم.

این مسئولمقابله  با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را نیازمند کار و تلاش شبانه‌روزی، انقلابی و جهادی دانست و افزود: وقتی در جنگ هشت ساله مقابل دشمن ایستادیم و پیروز شدیم، امروز نیز می‌توانیم با تکیه بر نیروی ایمان و اطاعت از ولایت فقیه از ارزش‌ها، باورها و آرمان‌ها‌یمان دفاع کرده و نقشه‌های دشمن را خنثی کنیم.

 

علی‌پور حجاب و حرمت زن را بر اساس گفته‌های شهید مطهری، حق‌الله بیان کرد و گفت: زن موجود شریفی است که حجاب و عصمت او به عنوان ادب در مقابل پروردگار و حق خداوند است.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است