شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: پیام شهدا به نسل سوم و چهارم انقلاب انتقال داده شود

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: پیام شهدا به نسل سوم و چهارم انقلاب انتقال داده شود

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد سه شنبه, 30 آذر 1395 ساعت 12:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سردار بوعلی گفت:  فرهنگ شهادت مبتنی بر قیام امام حسین(ع) است و همه موظف‌اند که این پیام را به نسل سوم و چهارم انقلاب انتقال دهند.

 

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمدظهر در همایش تجلیل از خادمین شهدای دانش‌آموزی کنگره سرداران، امیران و 1880 شهید استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری اردوی راهیان نور گفت: تبیین راه شهدا برای نسل جوان مهمترین هدفی است که در اعزام کاروان راهیان نور دنبال می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: فرهنگ شهادت مبتنی بر قیام امام حسین(ع) است و همه موظف‌اند که این پیام را به نسل سوم و چهارم انقلاب انتقال دهند.

 

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس با مظلومیت شهدا آشنا می‌شوند، گفت: البته  مظلومیت شهدا یعنی اینکه آنان مورد ظلم واقع شدند.

 

سردار بوعلی بیان کرد: شهدا در اوج ایثار و شهادت به دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب پرداختند.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ابراز ارادت مردم به خاندان اهل بیت(ع) افزود: پس از  گذشت 1400 سال از حادثه عاشورا روز به روز شاهد افزایش ارادات مردم به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت و امام حسین(ع) هستیم.

 

سردار بوعلی با اشاره به اینکه اعزام اردوی راهیان نور در سه بخش دانش‌آموزی، دانشجویی و عمومی برگزار می‌شود، گفت: دانش‌آموزان قشر حساسی هستند چرا که این افراد آینده‌سازان کشور هستند که به همین منظور بخش عمده‌ای از اردوی راهیان نور به اعزام این قشر اختصاص دارد.

 

وی عنوان کرد: به دلیل تعامل و ارتباط خوبی که میان سپاه و آموزش و پرورش وجود دارد، خوشبختانه در سال گذشته اردوی راهیان نور دانش‌آموزی بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است