شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: هر کس در مسیر قرآن قرار گیرد هیچ گاه راه خود را گم نخواهد کرد

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: هر کس در مسیر قرآن قرار گیرد هیچ گاه راه خود را گم نخواهد کرد

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد سه شنبه, 18 آبان 1395 ساعت 10:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛سردار بوعلی بابیان اینکه هر کس در مسیر قرآن، پیامبر و اولیای الهی قرار گیرد هیچ گاه راه خود را گم نخواهد کرد؛گفت: قطعا با تمسک به قرآن منحرف نخواهیم شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلیفرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در مراسم برگزاری ششمین دوره مسابقات قرآنی خانواده‌های شاغل و بازنشسته سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هر کس در مسیر قرآن، پیامبر و اولیای الهی قرار گیرد هیچ گاه راه خود را گم نخواهد کرد: قطعا با تمسک به قرآن منحرف نخواهیم شد.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از بدو ورود به این استان تمام تلاشمان بر این بوده که کارهای فرهنگی و مذهبی در این استان افزایش یابد، گفت: از برگزار کنندگان برنامه‌های فرهنگی و مذهبی حمایت کردیم و خواهیم کرد.

 

سردار بوعلی با تاکید بر اینکه فعالیت‌‌های قرآنی سپاه باید همه‌گیر باشد گفت: برنامه‌های قرآنی و مذهبی باید در سطح نواحی تمام شهرستان‌های هشت‌گانه استان اجرا تا همه به صورت برابر از برنامه‌ها بهره‌مند شوند.

 

وی بر لزوم گسترش و نهادینه کردن برنامه‌های قرآنی و فرهنگی تاکید کرد و گفت: خانواده‌ها و واحد فرهنگی سپاه در این راستا کمک کار همدیگر باشند.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه طی دو سال خدمت در استان برنامه‌ای را شروع کردیم که هر حلقه صالحین یک قاری قرآن داشته باشد، گفت: بر اساس گزارش تا کنون 650 نفر کار حفظ قرآن کریم را در حلقه‌های صالحین انجام می‌دهند که از آن‌ها حمایت و برنامه‌های خاصی ویژه آن‌ها اجرا خواهیم کرد.

 

وی  تصریح کرد: آنچه می‌تواند کهگیلویه و بویراحمد را معرفی کند کارهای متفاوتی است که انجام می‌دهیم لذا کارهای قرآنی می‌تواند یکی از اقدامات متفاوت در این استان باشد.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است