شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدجانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد : ۳ کارگاه تولید دستکش در استان افتتاح شد

جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد : ۳ کارگاه تولید دستکش در استان افتتاح شد

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 ساعت 15:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بهره برداری سه کارگاه تولید دستکش توسط خادمان شهدای سازمان اردویی و راهیان نور سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد. 

به گزارش سپاه نیوز؛  انصاری جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد  در آیین افتتاح یکی از این کارگاه ها در یاسوج افزود: این سه کارگاه در شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت راه اندازی شده اند و با استفاده از ظرفیت ۱۳ دستگاه، روزانه ۱۵ هزار دستکش تولید می شود.

وی تصریح کرد: دستکش های تولیدی در اختیار مجموعه استان قرار می گیرد و از ظرفیت آنها در بحث قرارگاه زیستی استفاده خواهد شد. 

جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دوم اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) است و این پروژه ها نیز به میمنت این روز افتتاح کردیم تا به مردم عزیز استانمان خدمت کنیم.

انصاری ادامه داد: از آغاز اعلام شیوع ویروس کرونا سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و بسیج با همکاری برخی نهادها کارگاه های تولید ماسک، دستکش، لباس بیمارستانی، مواد ضدعفونی و ... راه اندازی کرده اند.

وی اظهار کرد: تاکنون ۵۷۰ هزار ماسک و ۳۰ هزار جفت دستکش در این کارگاه ها تولید، که بخشی بین مردم توزیع شد و بخشی نیز آماده توزیع است.

جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: افزون بر ۱۵ هزار بسته معیشتی و بهداشتی نیز بین مردم کهگیلویه و بویراحمد توزیع شده است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است