شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان: تشییع شهدای مقاومت نشان داد مردم روند انقلاب اسلامی را قبول دارند

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان: تشییع شهدای مقاومت نشان داد مردم روند انقلاب اسلامی را قبول دارند

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 15:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان گفت: تشییع شهدای مقاومت در کشور نشان داد که مردم روند انقلاب اسلامی را با دل و جان قبول دارند.

به گزارش پاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان در آئین تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان اظهار کرد: ما در کشور حوادث مختلف تلخ و شیرینی را تجربه کردیم که هر کدام برای ما مهم و حائز اهمیت بود.

وی افزود: مهم این است که روند حرکت توسعه انقلاب اسلامی چگونه پیش می‌رود و مردم نگاهشان به روند انقلاب اسلامی چگونه است.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان تصریح کرد: تشییع شهدای مقاومت در کشور نشان داد که مردم روند انقلاب اسلامی را با دل و جان قبول دارند و با همه وجود این مسیر نورانی را حفاظت و پاسداری می‌کنند و دشمن اصلی همچنان آمریکا و استکبار جهانی است و ماهیتی که استکبار جهانی دارد، مشخص و روشن است.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان عنوان با تاکید بر اینکه امروز آمریکا که در جنایتکاری نمونه ندارد و در دنیا جنایات زیادی را انجام داده است به این موضوع بسیار می‌پردازد ادامه داد : حرکت و حضور میلیونی مردم در داخل و خارج از کشور نشان داد که همچنان روند انقلاب اسلامی در بین مردم محبوبیت دارد.

سردار شاهوارپور بیان کرد: در خصوص فعالیت‌های حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اظهار کرد: رسالت مهم که در حوزه نشر اهداف والای تفکر دفاع مقدس است که سردار علیپور توانست در این میدان‌های سخت نجات دهند، نشر دهند و بانی این ارزش‌ها و آثار در استان باشند.

وی گفت: استان خوزستان به رغم اینکه خط مقدم دفاع در هشت سال دفاع مقدس بود، فاقد موزه دفاع مقدس است که با پیگیری‌های صورت گرفته توسط سردار علیپور آغاز این روند انجام شد و کارهای خوبی صورت گرفت.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است