شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستاناحداث و تکمیل ۱۸پروژه محرومیت زدایی سپاه در روستاهای هندیجان استان خوزستان

احداث و تکمیل ۱۸پروژه محرومیت زدایی سپاه در روستاهای هندیجان استان خوزستان

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 11:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده ناحیه سپاه هندیجان استان خوزستان خبرداد: درتکمیل پروژه احداث ۱۸واحد مسکونی مدد جویان تحت پوشش ، حدود ۱۲۰نفر از بسیجیان پایگاههای مقاومت بسیج شهرستان در قالب گروه های جهادی سازماندهی و مشغول به کار شده بودند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرگرد پاسدار مرتضی عجم دشتی نژاد فرمانده ناحیه سپاه هندیجان استان خوزستان گفت: با پیروی از فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در خدمت رسانی به افراد نیازمند و محروم در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ، ۱۸ واحد مسکونی به مساحت ۵۰متر در مدت ۸ ماه ، در ۱۰روستای هندیجان با همکاری و پیگیری های بسیج سازندگی ناحیه سپاه و ۴گروه جهادی از بسیجیان شهرستان احداث و تکمیل شدند.

 

دشتی نژاد اظهار کرد:بسیج سازندگی ناحیه سپاه هندیجان با جدیت پیگیر پروژه های محرومیت زدایی است و تاکنون کارهای تأثیر گذاری از جمله باز سازی و تعمیر مساجد و احداث سرویس های بهداشتی در هندیجان و روستاها داشته است.

 

وی افزود: درتکمیل پروژه احداث ۱۸واحد مسکونی مدد جویان تحت پوشش حدود ۱۲۰نفر از بسیجیان پایگاههای مقاومت بسیج شهرستان در قالب گروه های جهادی سازماندهی و مشغول به کار شده بودند.

 

فرمانده ناحیه سپاه هندیجان عنوان کرد:سپاه هندیجان طبق اهداف مشخص شده در تمام کارها و برنامه های محرومیت زدایی با جدیت از تمام ظرفیت های موجود برای خدمت رسانی بهتر به افراد نیازمندشهرستان استفاده می کند.

 

 

انتهای خبر /09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است