شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانسپاهسردار عبداللهی: طرح ساماندهی آب های غرب، بزرگترین پروژه آبی کشور است

سردار عبداللهی: طرح ساماندهی آب های غرب، بزرگترین پروژه آبی کشور است

منتشرشده در سپاه جمعه, 23 تیر 1396 ساعت 14:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ازطرح ساماندهی آب های غرب به عنوان بزرگترین پروژه آبی کشورنام برد و تصریح کرد: اجرای این پروژه عظیم، اهمیت بسزایی درتولید، امنیت و اشتغال پایدار و کمک به مردم منطقه دارد.
 


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار عباد الله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در حاشیه بازدید فرمانده کل سپاه ازطرح ساماندهی آبهای غرب کشور که به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در حال انجام است ،با بیان این که پروژه ساماندهی آب های غرب، بزرگترین پروژه آبی کشور است، گفت: این پروژه، نه تنها میتواند مشکلات موجود حوزه  آب در غرب کشور را مرتفع کند بلکه بخش عظیمی از مشکلات آبی کشور رانیز حل خواهد کرد.


وی با بیان این که استان های آذربایجان غربی، کرمانشاه، ایلام، کردستان در این طرح قرار دارند، خاطر نشان ساخت: بخش عمده ساخت این پروژه که بیش از 95 درصد است توسط قرارگاه سازندگی خاتم (ص)صورت گرفته است.


فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به این که ساخت این پروژه شامل تونل، سد، خطوط انتقال و...است، عنوان کرد:  بحمدالله تا به امروز این طرح پیشرفت خوبی داشته که امیدواریم در سال جاری آن را به بهره برداری برسانیم.


سردار عبدالهی گفت: در صورتی که مشکل مالی وجود نداشته باشد کل پروژه در سال 97 به اتمام می رسد.


فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در پایان تاکید کرد: اجرای این طرح عظیم در بحث تولید، امنیت و اشتغال پایدار و کمک به مردم منطقه اهمیت بسزایی دارد.
انتهای خبر/01

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است