شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه مسجدسلیمان: بسیج سازندگی ، مساجد روستاهای مسجدسلیمان را بازسازی می‌کند

فرمانده سپاه مسجدسلیمان: بسیج سازندگی ، مساجد روستاهای مسجدسلیمان را بازسازی می‌کند

منتشرشده در خوزستان یکشنبه, 18 تیر 1396 ساعت 09:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه مسجدسلیمان از بازسازی مساجد روستاهای محروم این شهرستان از سوی بسیج سازندگی خبر داد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛سرهنگ پاسدار سید عبدالمطلب رحیمی‌حسینی فرمانده سپاه مسجدسلیمان اظهار داشت: یکی از برنامه‌های بسیج سازندگی مسجدسلیمان محرومیت‌زدایی در سطح شهرستان است که اقدامات مختلفی در این زمینه انجام شد.

 

وی بازسازی مساجد در مناطق محروم و روستاها را یکی از برنامه‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی مسجدسلیمان اعلام کرد و افزود: هم اکنون این کار در چند نقطه در حال اجرا است.

 

فرمانده سپاه مسجدسلیمان در همین ارتباط توضیح داد: هم اکنون کار ساخت یک باب مسجد در روستای چشمه زالوک این شهرستان در حال انجام است که به زودی پایان می‌یابد.

 

رحیمی‌حسینی در ادامه از ترمیم و تعمیر خانه‌های محرومان در سطح شهرستان مسجدسلیمان خبرداد و خاطرنشان کرد: این کار نیز توسط بسیج سازندگی انجام شد و همچنان نیز ادامه دارد.

 

وی با اشاره به اینکه ساخت و بازسازی خانه‌های برخی از محرومان در اواخر سال 1395 آغاز شد، بیان کرد: این خانه‌ها متعلق به افراد مستضعف تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امام خمینی(ره) و بهزیستی هستند.

 

فرمانده سپاه مسجدسلیمان با بیان اینکه خانه‌های محرومان مراحل پایانی خود را طی می‌کند، تصریح کرد: 4 واحد از این خانه‌ها در چند روز آینده به صاحبانشان تحویل داده خواهد شد که یکی از آنها در روستای زمان‌آباد قرار دارد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است