شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانرئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین:ولایت پذیری از افتخارات مردم خوزستان است

رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین:ولایت پذیری از افتخارات مردم خوزستان است

منتشرشده در خوزستان یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 11:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار سلیمانی گفت:ولایت پذیری از افتخارات مردم خوزستان است.به گزارش سپاه نیوز: سردار یعقوب سلیمانی رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین در حاشیه مراسم بزرگداشت روز ملی راهیان نور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر تصریح کرد: نقش مردم خوزستان، رزمندگان و رزمندگان دفاع مقدس امروز در قالب دفاع از حرمیین ایفا می شود. در حقیقت امروز شهدای مدافع حرم گواه این موضوع است که مردم خوزستان باز هم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقشی محوری دارند.

.
 سردار سلیمانی  حاشیه  اظهار کرد:  خرسندی حضرت آقا و ابراز رضایت ایشان در موضوع راهیان نور به واسطه نگاه باز، مهمان نوازی و خونگرمی مردم خوزستان است.


وی افزود: یکی از افتخارات استان خوزستان ولایت پذیری است و یکی از افتخارات دیگر استان نقش آن در دفاع مقدس، قبل انقلاب و تولد انقلاب، تبعیت از ولایت و رهبری است.


رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین با اشاره به محوریت خوزستان در دوران جنگ تحمیلی تصریح کرد: خوزستان به نوعی پایتخت دفاع مقدس است، رزمندگان دوران دفاع مقدس و امروز نیز رزمندگان خوزستانی که به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش آفرینی می کنند.


سردار سلیمانی بیان کرد: در زمان جنگ سخت دشمن همه توان خود را به کار گرفته بود تا ایران را تسخیر کند ولی در خوزستان همه مردم از بزرگ و کوچک نقش آفرینی داشته و در دفاع مقدس هم به ایثارگری پرداختند.


وی عنوان کرد: شهدای خوزستان و رزمندگانی که از این سرزمین شهیدپرور، جان خود را با اخلاص به خطرانداخته و با خدای خود معامله کردند.


رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین یادآور شد: سپاه حضرت ولیعصر و رزمندگان خوزستانی امروز هم الگو و میزبان هستند. هم میزبان و هم اینکه هدایت گر هستند.


سردار سلیمانی ادامه داد: راهیان نور امتداد دفاع مقدس و بیان رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان در در آن دوران است. امروز مردم خوزستان باز هم توفیق نقش آفرینی را دارند و باز هم محور ترویج فرهنگ و شهادت هستند.


وی اظهار کرد: استان خوزستان به خوبی از راهیان نور میزبانی می کنند، هرچند که شهدا میزبان اصلی این کاروان های معنوی هستند ولی مردم  استان خوزستان به نمایندگی از شهدا از راهیان نور پذیرایی و میزبان نمونه ای برای آنها هستند.


رئیس سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه همه نهادها و دستگاه های اجرایی به ویژه سپاه حضرت ولیعصر (عج) در حال ایثارگری هستند، گفت: نقش مردم خوزستان، رزمندگان و رزمندگان دفاع مقدس امروز در قالب دفاع از حرمیین ایفا می شود. در حقیقت امروز شهدای مدافع حرم گواه این موضوع است که مردم خوزستان باز هم  در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقشی محوری دارند.


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است