شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه ولی‌عصر(عج) خوزستان عنوان کرد: اتمام ۲۴۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی سپاه در خوزستان‌

فرمانده سپاه ولی‌عصر(عج) خوزستان عنوان کرد: اتمام ۲۴۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی سپاه در خوزستان‌

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 10:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شاهوارپور گفت:در خوزستان ۳ هزار پروژه با پشتیبانی قرارگاه سازندگی در دستور کار قرار گرفته که بیش از ۲۴۰۰ پروژه به اتمام رسید.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در آئین افتتاح پروژه‌های بهداشتی محرومیت‌زدایی منطقه ملاشیه در اهواز اظهار داشت: آن‌چیزی که امروز بهانه شد تا خدمت مردم خونگرم و ولایت مدار منطقه ملاشیه برسیم اقداماتی بود که فرزندان این مردم برای کمک به رفع  محرومیت‌ها در طول دو سال اخیر  با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به مناطق محروم  انجام دادند.

 

وی افزود: سپاه در کنار ماموریت‌های امنیتی بر اساس تاکیدات مقام معظم با همکاری بسیج سازندگی، جوانان دانشجو، طلاب، بسیجیان  کارهایی را در حد وسع و توان در مناطق حاشیه‌ای و محروم اهواز  انجام داده و پروژه‌هایی نیز در دست اجراست.

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با بیان اینکه محرومیت در مناطق حاشیه‌ای اهواز از جمله ملاشیه،کارون، قلعه چنعان بسیار بالاست، گفت:در خوزستان 3هزار پروژه با پشتیبانی  قرارگاه سازندگی در دستور کار قرار گرفته که بیش از 2400 پروژه نیز به اتمام رسیده است.

 

وی عنوان‌کرد: در منطقه ملاشیه بیش از 17 هزار  متر پروژه در دستور کار قرار گرفت  که سالن ورزشی 1000 متری، زمین چمن مصنوعی، کمک به حوزه علمیه و احداث سه مسجد از جمله پروژه‌های محرومیت زدایی در مناطق حاشیه‌ای شهر اهواز هستند.

 

سردار شاهوارپور گفت: اشتغال در راستای اقتصاد مقاومتی و حل مشکل فاضلاب ملاشیه از نیازهای مهم این منطقه هستند که در زمینه فاضلاب لوله مرکزی ملاشیه مشکل داشت قرارگاه سازندگی موسس ولیعصر (عج) با ورود به منطقه مشکلات سیستم فاضلاب منطقه را حل کردند.

 

وی افزود: در زمینه اقتصاد مقاومتی نیز 8 کارگاه اقتصاد مقاومتی در این منطقه ایجاد شد اما این زمینه همچنان نیاز به کار و تلاش دارد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است