شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانسردار فضلی اعلام کرد: برنامه‌ریزی برای میزبانی ازهفت میلیون زائر راهیان نور

سردار فضلی اعلام کرد: برنامه‌ریزی برای میزبانی ازهفت میلیون زائر راهیان نور

منتشرشده در خوزستان دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 12:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: امسال برای میزبانی از هفت میلیون زائر راهیان نور در هفت استان کشور برنامه ریزی شده است.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار علی فضلی جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور پیش از ظهر امروز در آئین افتتاح آزمایشی رادیو نما و رونمایی از پروژه های تولید صدا و سیمای مرکز خوزستان در یادمان شهدای هویزه اظهار کرد: این انقلاب و نظام صاحب دارد و در دوران دفاع مقدس حتی خیلی از رزمندگان اولین گلوله خود را به خاطر صاحب داشتن نظام در خط مقدم شلیک کردند. انقلاب اسلامی و پیروزی آن فراز و نشیب های بسیاری دارد.


وی تصریح کرد: دشمن به دنبال استفاده از قومیت های کرد، لر، ترک، بختیاری، عرب، بلوچ و غیره است ولی حربه ضدانقلاب و منافقان راه به جایی نبرده و قومیت ها به صورت هوشمندانه با آن برخورد کردند.سردار فضلی با بیان خاطراتی از عملیات های مختلف جنگ تحمیلی گفت: در دوران دفاع مقدس، جبهه جنگ داخلی یا همان گروهک ها هم فعالیت داشتند که فرماندهان به خوبی برای دفاع از کشور در این جبهه حضور پیدا کردند.وی عنوان کرد: فرهنگ مقاومت از شهید علم الهدی و شهید فهمیده و سایر شهدا الگو گرفته می شود. اگر امروز مقاومت در فلسطین، لبنان، غزه، عراق و سوریه جریان دارد همین مقاومت شهدای ما را آنجا پیاده کرده اند.جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفان کشور یادآور شد: شهدای مدافع حرم نیز از شهدای دوران دفاع مقدس الگوبرداری کرده و سایر جبهه های مقاومت نیز از این سرداران الگوبرداری کردند. امروز در مراسم شهید مدافع حرم تقوی فر در اهواز حضور پیدا کردم، همان شهیدی که به عنوان الگو در بلد عراق از وی یاد می شود.سردار فضلی ادامه داد: امیدوارم توفیق پیدا کنیم تا فرهنگ متعالی فرزندان امام را به عنوان بسیجیانی که در معامله با خدا قرار گرفته اند، توسعه دهیم.وی تصریح کرد: یادمان شهدای هویزه اولین نماد یادمان دفاع مقدس در کشور به شمار می رود که با خون شهدای بسیاری در هم تنیده شده است.جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفان کشور تأکید کرد: راهیان نور امروز یک حج بصیرتی و بستری برای استفاده معنوی همه امت است. امسال برای میزبانی از بیش از هفت میلیون زائر راهیان نور را برنامه ریزی کرده ایم.سردار فضلی بیان کرد: امسال بالای یک میلیون نفر از زائران راهیان نور دانش آموزان خواهند بود. راهیان نور با حرکت در هفت استان که پنج استان زمینی و بوشهر و هرمزگان دریایی هستند به یک فرهنگ غنی تبدیل در کشور تبدیل شده است.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است