شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانمسئول بسیج سازندگی سپاه‌ ناحیه‌ بهبهان: بسیج پیشتاز در اقتصاد مقاومتی است

مسئول بسیج سازندگی سپاه‌ ناحیه‌ بهبهان: بسیج پیشتاز در اقتصاد مقاومتی است

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 13:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: امنیان‌پور گفت: بسیج سازندگی آمادگی لازم در اجرای اقتصاد مقاومتی با پرداخت وام‌های اقتصاد مقاومتی به بسیجیان برای اشتغال‌زایی را دارد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سید سعید امینیان‌پور در گفت‌و‌گویی اظهار کرد: بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهبهان همیشه در رفع محرومیت و کمک به مناطق محروم در استان خوزستان به ویژه در شهرستان بهبهان و بخش‌های تابعه آن پیش قدم بوده است.

 

وی ادامه داد: بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهبهان 6 باب منزل با اعتباری بالغ بر 120 میلیون برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد ساخته و تحویل داده شده و سه باب منزل دیگر هم در سردشت زیدون به زودی کلنگ‌زنی خواهد کرد.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهبهان ضمن اشاره به اینکه در شهر سردشت زیدون سه باب منزل با 60 متر زیربنا برای محرومان به زودی کلنگ زنی می‌شود، افزود: بسیج سازندگی با همکاری بسیجیان پایگاه‌های تابعه توانسته اقدامات مؤثری در رفع محرومیت در شهرستان بهبهان انجام دهد.

 

امینیان‌پور ضمن اشاره به اشتغال‌زایی و ارائه تسهیلات به بسیجیان تصریح کرد: به کسانی که جهت اشتغال‌زایی در زمینه‌های زنبورداری، گیاهان دارویی، پرورش قارچ، پرورش بلدرچین و بوقلمون و صنایع دستی درخواست وام و تسهیلات داشته باشند از طریق بانک‌های عامل به آن‌ها تسهیلات ارائه خواهد شد.

 

وی اضافه کرد: یکی دیگر از اقداماتی که توسط بسیج سازندگی و حوزه‌های مقاومت صورت گرفته است، اجرای طرح واکسیناسیون طیور خانگی است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهبهان خاطرنشان کرد: این طرح توسط حوزه‌های مقاومت بسیج شهید بهروزی، شهید صفری، شهید شمایلی، نینوا، شهید بقایی و امام علی (ع) در بخش‌های مرکزی، تشان و زیدون به مدت سه روز صورت گرفته است.

 

وی ضمن اشاره به طرح درختکاری در منطقه هندیجان برای جلوگیری از ریزگرد‌ها گفت: این طرح توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهبهان و با همکاری حوزه مقاومت بسیج شهید بهروزی در مرحله دوم اجرا شده است.

 

امینیان‌پور ضمن اشاره به طرح اردوهای هجرت دانش‌آموزان یادآور شد: در این طرح به تکمیل کردن 13 مدرسه شامل شاداب‌سازی، دیوارنویسی و ساخت سرویس بهداشتی توسط بسیج سازندگی بهبهان و با همکاری بسیج دانش‌آموزی بهبهان و زیدون صورت گرفته است.

 

وی ادامه داد: بسیج پیشتاز در اقتصاد مقاومتی است و بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهبهان آمادگی لازم در اجرای اقتصاد مقاومتی با پرداخت وام‌های اقتصاد مقاومتی به بسیجیان جهت اشتغال‌زایی اقدام کند.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهبهان اضافه کرد: بسیج سازندگی آمادگی لازم جهت برگزاری کلاس‌های پرورش قارچ، زنبور عسل، صنایع دستی، تعمیر موبایل، تعمیر ماشین و رشته‌های دیگر را با همکاری فنی و حرفه‌ای شهرستان را دارد.

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است