شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان : حماسه اربعین را نمی توان در بعد مادی آن تحلیل کرد

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان : حماسه اربعین را نمی توان در بعد مادی آن تحلیل کرد

منتشرشده در خوزستان سه شنبه, 18 آبان 1395 ساعت 09:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار شاهوارپور گفت: حماسه اربعین حسینی را به هیچ وجه نمی توان در بعد مادی آن تحلیل کرد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در حاشیه بازدید از مرز چذابه  اظهار کرد: حرکت فرهنگی اربعین حسینی خودجوش و مردمی است که برخواسته از اعتقادات و باورهای مردم نسبت به ولایت و ارزش ها و حوادث عاشورا است.


سردار شاهوارپور عنوان کرد: هیچ کسی نمی تواند حماسه اربعین حسینی را در مقیاس مادی آن را تحلیل کند و یک حرکت خودجوش است که سال به سال جمعیت با اقبال بیشتری وارد این حرکت فرهنگی می شوند.


وی افزود: مطمئن هستم که این حرکت فرهنگی روز به روز توسعه پیدا می کند چون هم محبت و ایثار و هم همه فضایی که می تواند با باورهای انسانی منطبق باشد در این حرکت فرهنگی دیده می شود به همین دلیل هر کسی که آمده سال بعد هم طالب می شود که در این حرکت فرهنگی شرکت کند.


فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان تصریح کرد: سپاه هم هر جایی که نیاز بود به نیروی انتظامی، مرزبانی و همه دستگاه ها آمادگی کمک دارد.


سردار شاهوارپور با اشاره به اینکه خودمان را مردمی می دانیم، گفت: نیروهای بسیجی داوطلب نیز هم اکنون خدمات خود را در موکب ها ارائه می دهند.


وی در پایان تأکید کرد: هر جایی که لازم باشد به ویژه در بخش امنیت آمادگی خدمات رسانی را داریم.

 


انتهای خبر/08
 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است