شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستاناولین رزمایش جهادی بسیج سازندگی کشور در خوزستان آغاز شد

اولین رزمایش جهادی بسیج سازندگی کشور در خوزستان آغاز شد

منتشرشده در خوزستان چهارشنبه, 23 مهر 1399 ساعت 12:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: اولین رزمایش جهادی جهادگران با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و مسئول بسیج سازندگی خوزستان با رمز یا زهرا (س) در شهرستان باغملک آغاز شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در افتتاح اولین رزمایش جهادی جهادگران بسیج سازندگی در کشور که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: سعی خواهد شد که به طور حتم در مناطق محروم خوزستان حضور پیدا کنیم و در تلاش هستیم تا در برنامه‌های عمرانی خود محرومیت‌زدایی نقاط مختلف خوزستان را در دستور کار برنامه و بودجه قرار دهیم.

 

 زبیدی، مسئول بسیج سازندگی خوزستان نیز در ادامه این افتتاح به برگزاری اولین رزمایش جهادی جهادگران بسیج سازندگی سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان در شهرستان باغملک اشاره کرد و گفت: این رزمایش توسط ۳۰ گروه جهادی در ۳۰ نقطه از شهرستان و با سازمان‌دهی همزمان ۸۰۰ نفر از جهادگران کار خود را آغاز کرد و در این حرکت جهادی تعمیر و بازسازی منازل محروم و اعزام اکیپ پزشکی صورت گرفت.

 

وی افزود: این نیروهای جهادی با هم‌افزایی بسیج سازندگی، ادارات و ارگان‌ها، خیران و مردم شهرستان برای تأمین مصالح ساختمانی و ابزار آلات کار عمرانی در راستای کمک به محرومان و محرومیت‌زدایی با تعمیر خانه‌های خانواده‌های بی‌بضاعت کار خود را انجام می‌دهند.

 

مسئول بسیج سازندگی خوزستان در ادامه گفت: این حرکت جهادی می‌تواند الگویی برای تمام شهرهای استان خوزستان به ویژه مناطق محروم باشد تا عمران و آبادانی در تمام نقاط این استان ایجاد شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است