شما اینجا هستید: خانهاستانهاخوزستانفرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان خبر داد : کمک سپاه به آبرسانی روستاهای غیزانیه/ عمیق تر شدن چاه ها 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان خبر داد : کمک سپاه به آبرسانی روستاهای غیزانیه/ عمیق تر شدن چاه ها 

منتشرشده در خوزستان یکشنبه, 16 شهریور 1399 ساعت 10:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با تشریح اقدامات این فرماندهی در غیزانیه گفت: کمک به آبرسانی برای روستاها و عمیق تر شدن چاه ها برای آب رسانی به دام ها از جمله این اقدامات است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان اظهار کرد: از ابتدای تنش آبی که در غیزانیه پیش آمد قرارگاه جهادی در مرکز غیزانیه راه اندازی و نیروهای جهادی در این منطقه مستقر شدند.

 

وی افزود: تانکرهای آبی را از مجموعه خود سپاه و با هماهنگی از دیگر مجموعه‌ها، ادارات، سازمان‌ها و به ویژه فولاد و ستاد اجرایی فرمان امام مأمور کردیم تا آبرسانی را انجام دهند.

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج خوزستان تصریح کرد: این تانکرها به صورت روزانه مشغول آبرسانی به همه روستاها به ویژه روستاهای دوردست آبرسانی می‌کنند.

 

سردار شاهوارپور یادآور شد: در کنار این آبرسانی چاه‌های آبی که شور شده بود با اعزام تجهیزات و ماشین آلات برای آنها افزایش عمق می‌دهیم تا برای آبرسانی به دام‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

 

وی در پایان عنوان کرد: همه این کارها انجام شده تا اقدامات عمرانی قرارگاه سازندگی به سرانجام برسد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است