شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیسپاهفتاح در آیین افتتاح ۴۱۵۰ پروژه عمرانی سپاه اعلام کرد: اقدامات سپاه کار فوق امدادی است

فتاح در آیین افتتاح ۴۱۵۰ پروژه عمرانی سپاه اعلام کرد: اقدامات سپاه کار فوق امدادی است

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 14 آذر 1396 ساعت 13:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: در محرومیت زدایی و رسیدگی به محرومان کار سپاه فوق امدادی است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ مهندس پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صبح امروز (سه‌شنبه، 14 آذر) در آیین افتتاحیه 4 هزار و 150 پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در ستاد این نیرو برگزار شد، گفت: کار کمیته امداد رسیدگی به محرومان است، سپاه نیز در عرصه محرومیت زدایی دقیقا همان کار را می‌کند، کار شما فوق امدادی است و شما کار ریشه‌ای انجام می‌دهید.

 

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه هر کجا نیروهای مسلح و سپاه وارد میدان شده‌اند، دشمن شکست کامل خورده است، ادامه داد: در زمینه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه موفقیت‌های خوبی داشته و تاکنون در هیچ عرصه‌ای برای پاسخ به نیازهای نظام و کشور عقب‌نشینی نکرده و به فضل الهی پیروز هم شده است.

 

فتاح با بیان اینکه فرهنگ محرومیت‌زدایی باید در جامعه نهادینه و تقویت شود، اظهار داشت: مردم مناطق مرزنشین و محروم باید با کمک‌های ما کارها را خودشان انجام دهند که خود اشتغالی و خودکفایی از عرصه هایی که باید به آنها کمک کرد. 

 

رئیس کمیته امداد با تاکید بر این موضوع که اقدامات سپاه نشان داد که مسیر به خوبی طراحی و تبیین شده است و در حال حرکت به سمت قله هستیم، گفت: ما باید کاری کنیم مردم مناطق محروم فعالیت های خود را انجام دهند و دستگاه های اجرایی نیز کمک کنند یا به عبارت بهتر خود اشتغالی را بین تک تک افراد مناطق محروم ترویج دهیم. 

 

وی با اعلام اینکه در زلزله کرمانشاه، منزل 6 هزار مددجوی کمیته امداد آسیب دید و ما آنها را بازسازی خواهیم کرد، عنوان کرد: طبق توافق دولت و سپاه مقرر شده است سپاه برای اسکان موقت زلزله زدگان کانکس به مناطق زلزله‌زده ارسال کند و ما هم در تلاش هستیم تا اسکان موقت زلزله‌زدگان را کامل کنیم.

 

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه سال گذشته توافق شد 4 هزار و 200 پروژه عمرانی تکمیل شود، گفت: این پروژه‌ها در 6 استان در حال ساخت است و 80 درصد نیز پیشرفت داشته‌اند، اگر چه قدری زمان اتمام این پروژه‌ها زیاد شده است، اما باید تلاش کنیم این پروژه‌ها را خوب و مقاوم بسازیم تا در مواقع ضروری آسیب نبینند.

 

فتاح در پایان خاطر نشان کرد: در زلزله کرمانشاه نیروهای مسلح به خوبی وارد عمل شدند و مطمئن باشید که این اقدامات فراموش نخواهد شد. 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است