شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌ شمالی: امروز باید از شهدا درس بگیریم تا بتوانیم امنیت حاکم بر کشور را حفظ کنیم

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌ شمالی: امروز باید از شهدا درس بگیریم تا بتوانیم امنیت حاکم بر کشور را حفظ کنیم

منتشرشده در خراسان شمالی سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 11:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مرتضوی گفت: امروز باید از شهدا درس بگیریم و رفتار و حرکاتمان را از شهدا الگو بگیریم تا از شرایط موجود عبور کنیم و بتوانیم این امنیت حاکم بر کشور را حفظ کنیم.

 به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسین مرتضوی فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی در نخستین یادواره یکصد شهید سرافراز دهستان گلیان شهرستان شیروان اظهار داشت: شهدا مظهر قدرت هستند و امروز بعد از 28 سال از دفاع مقدس، وظیفه ما بیان و تفسیر فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی افزود: حرمت‌گذاری به افرادی که روزی در جمع شهدا بوده‌اند و امروز دوری از شهدا برایشان سخت است یک امر واجب است و برگزاری یادواره‌های شهدا در این مهم بسیار مؤثر است.

 

وی تصریح کرد: سلطه گران از واژه شهید به‌عنوان کسانی که توانستند در مقابل دشمنان کاملاً مسلح با دست‌خالی یک انقلاب نوپا را به پیروزی برسانند، یاد می‌کنند و آنان ترس زیادی از بسیجیان و فرهنگ شهادت دارند.

 

سردار مرتضوی گفت: دشمنان عنوان می‌کنند تمام گزینه‌ها روی میز است اما زمانی که با گزینه روی میز ما که شهادت است روبه‌رو می‌شوند کاملاً عقب‌نشینی می‌کنند و پی به قدرت ایران می‌برند.

 

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی افزود: امروز باید از شهدا درس بگیریم و رفتار و حرکاتمان را از شهدا الگو بگیریم تا از شرایط موجود عبور کنیم و بتوانیم این امنیت حاکم بر کشور را حفظ کنیم.

 

وی بابیان اینکه امروز ما به‌واسطه خون شهدا و ایثار رزمندگان و بسیجیان عزیز از قدرت بسیار خوبی برخوردار هستیم افزود: دشمنان امروز حتی فکر حمله و تجاوز به خاک ایران را هم نمی‌توانند بکنند و اقتدار ایران در منطقه برای همه اثبات‌شده است.

 

سردار مرتضوی افزود: امروز زمانی که می‌بینیم رهبر معظم انقلاب تأکید بر برگزاری یادواره‌های شهدا دارد باید پی به اهمیت موضوع ببریم و در جهت برگزاری باشکوه این یادواره‌های شهدا بیشتر تلاش کنیم.

 

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی بابیان اینکه امروز افراد انقلابی قوی نیاز نظام ماست افزود: این افراد در صحنه‌های فیزیکی نبرد حضور داشته‌اند و به‌راحتی می‌توانند امروز توطئه‌های پوشالی دشمن را خنثی کنند.

 

سردار مرتضوی افزود: ما امروز با استفاده از آرمان‌های مقدس شهدا و امام راحل به‌دنبال تأسیس تمدن اسلامی هستیم چراکه این مهم مهم‌ترین هدف شهدا و امام راحل بوده است.

 

گفتنی است در پایان مراسم از خانواده شهدای دهستان گلیان و همچنین شهید مدافع حرم شهرستان تجلیل شد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است