شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده بسیج بیرجند: نمایشگاه کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی بیرجند افتتاح شد

فرمانده بسیج بیرجند: نمایشگاه کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی بیرجند افتتاح شد

منتشرشده در خراسان شمالی سه شنبه, 02 آذر 1395 ساعت 14:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ فلاحی  گفت: نمایشگاه کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی بیرجند در راستای حمایت از محصولات اقتصاد مقاومتی و مشاغل خانگی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ غلامرضا فلاحیفرمانده ناحیه بسیج شهرستان بیرجند در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی بیرجند اظهار داشت: این نمایشگاه به مناسبت هفته بسیج با هدف معرفی کارگاه‌ها و مشاغل خانگی، فروش محصولات و آگاه‌بخشی و اطلاع‌رسانی در راستای تولیدات محصولات و حمایت از محصولات اقتصاد مقاومتی و مشاغل خانگی برگزار شده است.

 

وی افزود: در این نمایشگاه 8 غرفه با حضور دو شرکت تعاونی زنان خراشاد و شرکت تعاونی بسیجیان روستای امیرآباد، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد و مشاغل خانگی حضور دارند.

 

فرمانده ناحیه بسیج شهرستان بیرجند گفت: محصولات متنوع از قبیل صنایع دستی شامل چرم‌دوزی، معرق روی چوب با لیزر، چله‌دوزی، گلیم‌بافی و غرفه صنایع تبدیلی در این نمایشگاه عرضه و به نمایش گذاشته شده است.

 

سرهنگ فلاحی بیان کرد: از ابتدا امسال 70 کارگاه و مشاغل خانگی از قبیل صنایع دستی، صنایع تبدیلی، شترمرغ، مرغ بومی به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان جهت اخذ تسهیلات به بانکها معرفی شده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه تسهیلات ارائه شده با توجه به حجم و نوع کار از 5 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان است افزود: سال گذشته نیز در همین راستا 140 کارگاه به مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون تومان برای اخذ تسهیلات معرفی شده‌اند.

 

فرمانده ناحیه بسیج شهرستان بیرجند اظهار داشت: مسئولان و آحاد مردم می‌توانند در راستای شکوفاسازی اقتصاد مقاومتی و حمایت بیشتر از این کارگاه‌ها با خرید محصولات بومی نقش مهمی در راستای ماندگاری و رونق این کارگاه‌ها در شهر و استان داشته باشند.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است