شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی : جهاد کبیر شناخت راه شهدا و استکبارستیزی است

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی : جهاد کبیر شناخت راه شهدا و استکبارستیزی است

منتشرشده در خراسان شمالی شنبه, 24 مهر 1395 ساعت 12:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مرتضوی با تاکید بر لزوم شناخت راه شهدا گفت: جهاد کبیر شناخت راه شهدا و استکبارستیزی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسن مرتضوی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی صبح امروز در کنگره ملی سرداران و 3000 شهید خراسان شمالی و در جمع بانوان ایثارگر خراسان شمالی اظهار کرد: شهدای استان این اجازه را به ما دادند که در ماه محرم و در سالگرد سفر رهبری به استان و در آستانه سالگرد شهدای وحدت، کنگره ملی سرداران و 3000 شهید خراسان شمالی برگزار شود.

 

وی تصریح کرد: امیدواریم در این چهار روز بتوانیم کنگره ملی سرداران و 3000 شهید استان خراسان شمالی را در شان شهدا برگزار کنیم.

 

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: نخستین روز از این کنگره ملی متعلق به بانوان ایثارگر اختصاص داشته که نقش مهمی در دوران دفاع مقدس داشته‌اند.

 

وی تاکید کرد: به‌طور قطع ما عنایات شهدا را در خود محسوس و ملموس می‌دانیم و امروز همه هماهنگی‌ها برای برگزاری این کنگره ملی مشهود است و با عنایات شهدا اخیرا جمعی از اعضای این کنگره ملی توفیق داشتند تا خدمت ولی امر مسلمین برای ارائه گزارشی از روند برگزاری این کنگره ملی برسند.

 

سردار مرتضوی اظهار کرد: اساسا این کنگره ملی  ظرفیتی برای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت که امروز دچار آفت‌هایی شده است را داشته باشیم.

 

وی بیان داشت: امروز جهاد کبیر که رهبری بدان تاکید کرده‌اند، چیزی جز شناخت راه شهدا و استکبارستیزی نیست.

 

سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی، استاندار و اعضای شورای اداری خراسان شمالی، اعضای شورای تامین در کنگره ملی سرداران و 3000 شهید خراسان شمالی حضور دارند.

 

کنگره ملی سرداران و 3000 شهید خراسان شمالی در دهکده مقاومت بسیج بجنورد جریان دارد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است