شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیرئیس سازمان بسیج سازندگی عنوان کرد؛ بسیج سازندگی پیشگام در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان بسیج سازندگی عنوان کرد؛ بسیج سازندگی پیشگام در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی

منتشرشده در خراسان شمالی شنبه, 16 مرداد 1395 ساعت 14:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار غلامی گفت: بسیج سازندگی پیشگام در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی در نشست با مسئولان بسیج سازندگی شهرستان مانه و سملقان بیان داشت: این سازمان در راستای  منویات و مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی این  افتخار را داشته که از سال‌ها قبل به این حوزه ورود کند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی بیان داشت: ازاین‌ رو بسیج سازندگی به‌ عنوان سازمانی پیشگام در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی بوده است.

وی تصریح کرد: طرح‌های گوناگون اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی استان به اجرا درآمده و در این حوزه موفق عمل کرده است.

سردار غلامی بابیان اینکه اقدامات خوبی در راستای اقتصاد مقاومتی توسط این سازمان امسال در حال انجام است، گفت: این سازمان در این راستا برنامه‌های مختلف و متنوعی را امسال پیگیری می‌کند و یکی از رویکردهای بسیج سازندگی حمایت از پروژه‌های گوناگون کشاورزی و دامی بوده که دنبال می‌شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بر تلاش بیشتر همه مسوولان امر در این زمینه تاکید کرد.

وی بیان داشت: به‌طور قطع  تنها راه برون‌رفت از مشکلات، تحقق اقتصاد مقاومتی است و دولت برای این موضوع می‌بایست تلاش مضاعف کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: دولت می‌تواند با حمایت بیشتر از تولیدکنندگان باعث رونق تولید و اشتغال شود.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای جلوگیری از پیشرفت‌های کشور ازجمله حوزه اقتصادی یادآور شد: بی‌تردید اقتصاد مقاومتی نسخه علاج مشکلات اقتصادی کشور است.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است