شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه حضرت جواد الائمه استان خراسان شمالی: ۱۵ هزار فعالیت در هفته بسیج اجرا می‌شود

فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه استان خراسان شمالی: ۱۵ هزار فعالیت در هفته بسیج اجرا می‌شود

منتشرشده در خراسان شمالی شنبه, 27 آبان 1402 ساعت 16:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سردار فرجی در نشست خبری هفته بسیج گفت: ۱۱ قرارگاه مسئولیت اجرای ۱۵ هزار فعالیت‌ در هفته بسیج را عهده‌دار هستند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اسماعیل فرجی فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه استان خراسان شمالی در نشست خبری هفته بسیج که در مرکز استان برگزار شد، با اشاره جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی در غزه، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی تا به امروز بالغ بر 6 هزار نفر از مردم فلسطین را به اسارت گرفته و انواع شکنجه را بر آن‌ها روا داشته است‌ که این تنها گوشه‌ای از جنایات این رژیم است.

فرمانده سپاه جواد الائمه استان خراسان شمالی با تاکید بر اینکه بیش از 75 سال است که مردم فلسطین در مقابل جنایات اسرائیل مقاومت کرده و در حال مبارزه هستند، افزود: جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل در سایه حمایت‌های استکبار جهانی انجام می‌گیرد و عملیات‌های مردم این منطقه در راستای دفاع مشروع برای خروج این غاصبان است تا سرزمین خود را بازپس بگیرند.

سردار فرجی در ادامه به مصمم بودن گروه‌های مقاومت در گرفتن انتقام خون شهدای فلسطین اشاره کرد و گفت: حماس عملیات طوفان الاقصی را در راستای پاسخ به سال‌های متمادی ظلم رژیم صهیونیستی در حق مردم فلسطین برنامه‌ریزی کرد و امروز گروه‌های مقاومت و به خصوص حماس در پی انتقام خون هزاران شهید مردم فلسطین را می‌گیرد.

وی با اشاره به نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه گفت: جنایات این رژیم وضعیت حقوق بشر آمریکایی را به رخ جهانیان کشید و همگان را نسبت به حرف‌های دروغ آنان آگاه کرد و باید همه بدانند که استقامت و پایداری رمز پیروزی و موفقیت است.

فرمانده سپاه استان خراسان شمالی در ادامه بسیج را نماد حضور مردم در حاکمیت دانست و افزود: بسیج امید ملت ایران به عنوان شعار این هفته انتخاب شده است، زیرا بسیج این یادگار امام راحل در تمامی عرصه‌هایی که وارد شده موجب رقم خوردن پیروزی‌هایی بزرگ شده است.

سردار فرجی به ارائه برنامه‌های هفته بسیج در استان پرداخت و گفت: برنامه‌های هفته بسیج شامل 84 عنوان برنامه اصلی است که از این تعداد 79 برنامه به صورت ویژه در تمام استان اجرایی می‌شود.

وی در پایان با اشاره به این موضوع که در کل 15 هزار فعالیت در این هفته اجرایی می‌شود، گفت: 11 قرارگاه مسئولیت اجرای تمامی فعالیت‌ها در هفته بسیج را عهده‌دار هستند که نهضت تولید محتوای تخصصی و دیجیتال بسیج در قالب پنجمین رویداد تولید انیمشن، نرم‌افزار و تولید بازی در موضوعات مختلف در همین راستا برگزار شد که از آثار فاخر در هفته بسیج تقدیر می‌شود.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است