شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضوی فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی : توجه به حوزه بهداشت و درمان اولویت کاری سپاه استان است

 فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی : توجه به حوزه بهداشت و درمان اولویت کاری سپاه استان است

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 24 آذر 1398 ساعت 10:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی گفت: توجه به حوزه بهداشت و درمان از اولویت‌های کاری سپاه امام رضا(ع) است که در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در چهارمین مجمع تخصصی بهداشت و درمان سپاه که در هتل گلشن رضوی برگزار شد اظهار داشت : سپاه امام رضا (ع) در حوزه بهداشت و درمان سه محور را در دستور کار خود قرار داده است و آمادگی رزمی در حوزه بهداشت و درمان یکی از محورهای اصلی است که در رزمایش‌ها بدان توجه ویژه‌ای خواهد شد.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) افزود: مسئله خانواده از همه جهات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است لذا به عنوان محور دوم می‌توان توجه به حوزه بهداشت و درمان به ویژه در خانواده‌ها را نیز جزو اولویت‌ها، در دستور کارهای سپاه امام رضا (ع) دانست.

 

وی کسب سرمایه اجتماعی را یکی دیگر از محورها معرفی کرد و گفت: نزدیک به سه سال شش ماه است که مأموریت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را در حاشیه مشهد و خراسان رضوی داریم.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه اگر جامعه‌ای دارای سرمایه اجتماعی نباشد در مقابل کوچک‌ترین تهاجم دشمن شکست خواهد خورد، ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران متکی به مردم است و همه مردم نیز در صحنه‌های مختلف نشان داده‌اند که در دفاع از آب و خاک کشور و نظام از جان و مال خود خواهند گذشت.

 

وی با بیان اینکه جوهره نظام جمهوری اسلامی ایران مردم هستند، اظهار کرد: با توکل بر خداوند و توسل به اهل بیت (ع) به ویژه امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی را افزایش داده و در راستای حل مشکلات مردم از آن استفاده خواهیم کرد.

 

سردار نظری تصریح کرد: حوزه بهداشت و درمان زمینه بسیار خوبی برای افزایش سرمایه‌های اجتماعی است. باید برنامه‌ ریزی خوبی برای نگه داشت سرمایه‌های اجتماعی در جامعه داشته باشیم .

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است