شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی: کار اردویی از بهترین ظرفیت‌های بسیج و سپاه است

فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی: کار اردویی از بهترین ظرفیت‌های بسیج و سپاه است

منتشرشده در خراسان رضوی شنبه, 05 مرداد 1398 ساعت 14:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی گفت: کار اردویی از بهترین ظرفیت‌های موجود در اختیار بسیج و سپاه است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی در کارگاه توانمندسازی مدیران اردویی راهیان نور سراسر کشور که در هتل نخل مشهد برگزار شد بیان داشت: کار اردویی از بهترین ظرفیت‌های موجود در اختیار بسیج و سپاه است که پویایی ویژه‌ای داشته و استقبال بسیاری از آن می‌شود.

 

سردار نظری ادامه داد: این امر در رده‌های نوجوانان و جوانان و همچنین در رده بزرگسالان محقق می‌شود و در صورت تمرکز بیشتر بر روی این مسائل ظرفیت و توان تشکلاتی نیز افزایش می‌یابد.

 

وی با تاکید بر امر جامعه‌ سازی و محقق ساختن آن، گفت: این امر تنها با شرط فقدان گرفتاری‌های اجرایی ممکن است، درب اردوگاه‌های ما همیشه به روی افراد باز بوده و هیچ موانعی در این ارتباط برای سایرین وجود ندارد.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع)گفت: جهت استفاده از ظرفیت‌ها برای ایجاد اوقات فراغت باید در یک زمینه جذابیتی ایجاد شود تا عموم نیز از این برنامه‌ها استقبال کنند.

 

سردار نظری افزود: در حال حاضر به سمت اهداف نرم‌افزاری گرایش یافته‌ایم، باید اقدامات فرهنگی با بازخورد مطلوبی محقق شود، باید ظرفیت‌های خوبی در اردوگاه شهید کاوه ایجاد شود و زمینه حضور را برای تمامی افراد فراهم سازیم.

 

وی افزود: وظیفه ما زمینه‌سازی است و باید به افراد فرصت حضور در فضای معنوی و ارتباط با محیط اطراف خود دهیم، یکی از موضوعات حائز اهمیت در بسیج، خدمت‌رسانی است.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است