شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویجانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی عنوان کرد: انقلاب اسلامی بزرگترین نعمتی است که از آن برخورداریم

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی عنوان کرد: انقلاب اسلامی بزرگترین نعمتی است که از آن برخورداریم

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 28 بهمن 1397 ساعت 11:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی با بیان اینکه از شعارهای انقلاب اسلامی نباید غفلت کنیم، گفت: انقلاب اسلامی بزرگترین نعمتی است که از آن برخورداریم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد شفاهیجانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه نمازخانه جدید سپاه ناحیه مقاومت بسیج بردسکن ضمن تسلیت شهادت جمعی از پاسداران اسلام در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان گفت: روز ۲۰ بهمن ماه که به نام روز حفاظت اطلاعات نامگذاری شده است یادآور عملیات "والفجر ۸" است که یک عملیات اطلاعاتی و حفاظتی بود. در این عملیات تعداد ۱۵۰ هزار رزمنده توانستند در بدترین شرایط حماسه بزرگی خلق کنند.

 

سردار شفاهی در ادامه با توجه به اینکه بیش از ۳۰ سال از دوران دفاع مقدس می‌گذرد، بیان داشت: هنوز که هنوز است همه ساله این روز گرامی داشته می‌شود و رمز پیروزی در این عملیات رعایت اصول حفاظت اطلاعات بود.

 

جانشین سپاه امام رضا (ع) با بیان این که دشمن مترصد فرصت است تا به این نظام و انقلاب ضربه بزند به همه نیرو‌ها و همگان سفارش کرد که به حفاظت اطلاعات کمک کنند تا انشاء الله با همکاری همه این ماموریت و رسالت سنگین انجام شود.

 

سردار شفاهی در ادامه به ورود انقلاب به دهه پنجم خود و حماسه حضور مردم در روز ۲۲ بهمن امسال اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعاتی که ما در این ۴۰ سال کمتر به آن توجه کردیم این است که انقلاب اسلامی بزرگترین نعمتی است که از آن برخورداریم و ما هنوز آن چنان که باید و شاید این نعمت را درک نکردیم.

 

وی با بیان اینکه دشمنان برای نابودی این انقلاب از تمام توطئه‌ها بهره بردند، ادامه داد: دفاع مقدس ۸ ساله، ترور‌ها، راه اندازی فتنه‌ها و سایر توطئه‌ها، علیرغم همه این موانع الحمدالله انقلاب به دستاورد‌های بزرگی رسیده است. در حوزه‌های مختلف امنیتی، دفاعی، علمی، پزشکی و ... پیشرفت داشتیم.

 

جانشین سپاه استان خراسان رضوی در ادامه افزود: آن چه از آن غفلت کردیم دور شدن از شعار‌های اولیه انقلاب است. شعار‌های اولیه انقلاب استقلال و آزادی بود که به حمد الله انقلاب، این شعار‌ها را تحقق بخشید و این از جمله دستاورد‌های انقلاب است و می‌بایست امروز هم این شعار‌های انقلابی پا برجا بماند.

 

وی ابراز داشت: انقلاب با همه دستاورد‌ها و پیشرفت‌هایی که داشته با حضور مردم محقق شده است قطعا باید با تجربه ۴۰ ساله خودمان را آماده کنیم برای ورود به دهه پنجم انقلاب که ان شاء الله شاهد باشیم ایران اسلامی سرافراز به سمت آرمان‌هایش پیش برود.

 

سردار شفاهی با بیان اینکه حرکت پرشتاب نظام و انقلاب ملاحظاتی را می‌طلبد، خاطر نشان کرد: شرط اصلی این اتفاق مبارک توجه و دقت و عنایت به ولایت است، چون رمز پیروزی ما در عرصه‌های مختلف این بوده و خواهد بود.

 

وی در پایان گفت: نباید به القائات دشمن توجه کنیم و راه رسیدن به این موضوع افزایش بصیرت است؛ و نقش علما در این موضوع محوری است که مردم و انقلابیون صف اول را به روز داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است