شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: بر مبنای فرهنگ و اندیشه‌های انقلاب اسلامی پاسخ دشمن را می دهیم

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: بر مبنای فرهنگ و اندیشه‌های انقلاب اسلامی پاسخ دشمن را می دهیم

منتشرشده در خراسان رضوی دوشنبه, 24 دی 1397 ساعت 10:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار نظری در مراسم پاسداشت  پرستاران ایثارگر گفت: بر مبنای فرهنگ و اندیشه‌های انقلاب اسلامی پاسخ لازم به تهاجمات دشمن را می دهیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در مراسم «بال فرشتگان» که با هدف پاسداشت  پرستاران ایثارگر و به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات موسسه فرهنگی روزنامه قدس برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به تهاجمی که دنیای استکبار علیه انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف دارد نباید از هیچ عرصه‌ای غفلت کنیم. 

 

وی افزود: در این راستا در حالی که در خطوط نبرد و مقاومت حاضر هستیم در عرصه‌های امنیتی نیز باید هوشیار باشیم و  نقشه های دشمن را خنثی کنیم علاوه بر آن در عرصه‌های فرهنگی هم که پایه و اساس همه سنگرهای ما است باید به وظایف خود عمل کنیم. 

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: اگر امروز در عرصه اقتصاد مشکلاتی وجود دارد نباید فرهنگ اقتصادی مبتنی بر اصول انقلاب و اسلام ناب را فراموش نکنیم چرا که پرداخت فیزیکی و مادی به برخی عرصه‌ها ممکن است اگر دقت نکنیم ما را از فرهنگ آن عرصه که پایه و اساس مبارزه ما است، غافل کند. 

 

سردار نظری با اشاره به اهمیت برگزاری محافل فرهنگی نظیر این شب خاطره، تصریح کرد: برگزاری این یادمان‌ها و برنامه‌های، زمینه‌های فرهنگی را برای همه عرصه‌هایی که ما مامور به حضور در آن هستیم فراهم می‌کند و در این راستا ما بر مبنای فرهنگ و اندیشه‌های انقلاب اسلامی می‌توانیم پاسخ لازم به تهاجمات دشمن را دهیم.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است