شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی خبر داد: بهره برداری از ۲۲۴ پروژه قرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه در خراسان رضوی

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی خبر داد: بهره برداری از ۲۲۴ پروژه قرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه در خراسان رضوی

منتشرشده در خراسان رضوی دوشنبه, 02 مهر 1397 ساعت 13:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار نظریدر حاشیه بهره برداری از پروژه‌های عمرانی استان گفت: از مجموع ۳۱۴ پروژه تعریف شده توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ، ۲۲۴ پروژه هفته جاری به بهره برداری می‌رسد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یعقوبعلی نظریفرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضویدر حاشیه بهره برداری از پروژه‌های عمرانی دهستان ساق شهرستان زاوه اظهار داشت: در راستای تخقق منویات مقام عظمای ولایت و محرومیت زدایی از مناطق محروم، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در شش منطقه این استان به مردمان ۸۰ روستای محروم خدمات عمران، اشتغالزایی، فرهنگی و آموزشی ارایه می‌کند.

 

 وی افزود: در دومین روز از هفته دفاع مقدس و بصورت همزمان ۲۲۴ پروژه عمرانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه با مشارکت مردم و سایر نهاد‌های مرتبط در ۶ دهستان این استان به بهره برداری می‌رسد.

 

سردار نظری تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل احداث، مرمت و تکمیل ۱۵۲ باب مدرسه، احیا و مرمت ۲۵ قنات، ۳ استخر کشاورزی، ۳ کانال آبرسانی و همچنین ۲ بند خاکی و دو پروژه بیابان زدایی در سطح روستا‌های محروم ۶ دهستان استان خراسان رضوی به بهره برداری می‌رسد.

 

 فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام رضا (ع) گفت: از آنجایی که خشکسالی بعنوان یکی از مشکلات اساسی این استان بشمار می‌رود، از مجموع ۳۱۴ پروژه تعریف شده قرارگاه پیشرفت و آبادانی ۹۰ پروژه معادل ۳۰ درصد به احیای قنوات و پروژه‌های آبرسانی برای توسعه کشاورزی در دهستان‌های هدف، اختصاص داده شده است.

 

 سردار نظری خاطر نشان کرد: در حال حاضر از مجموع ۳۱۴ پروژه تعریف شده توسط قرارگاه، ۲۲۴ پروژه هفته جاری به بهره برداری می‌رسد و علاوه بر این چندین پروژه اشتغالزایی در دست اقدام است که به محض تکمیل گزارش نهایی آن ارائه خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است