شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: با بصیرت بر بسیاری از تنگناها پیروز می شویم

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: با بصیرت بر بسیاری از تنگناها پیروز می شویم

منتشرشده در خراسان رضوی دوشنبه, 05 شهریور 1397 ساعت 13:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: با بصیرت، استقامت و مدیریت مبتنی بر مبارزه در عرصه اقتصاد می‌توانیم بر بسیاری از تنگناها پیروز شویم.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یعقوب علی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی ، در اولین یادواره شهدای کارمند خراسان رضوی که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: همان گونه که در دفاع مقدس پیروز شدیم، امروز نیز با بصیرت، استقامت و مدیریت مبتنی بر مبارزه در عرصه اقتصاد می‌توانیم بر بسیاری از تنگناها پیروز شویم.

 

وی افزود: براساس تجربیات و دستاوردها به این باور رسیدیم که مردم در حوزه اقتصادی می‌توانند نبرد را به نفع نظام اسلامی تمام کنند و امروز سخت به هسته‌های مقاومت اقتصادی نیاز داریم. برای این منظور نیز مدیران باید تصمیم گیری‌هایی مانند تصمیم گیری‌های دوران جنگ داشته باشند.

 

سردار نظری با اشاره به اینکه مبارزه، جهاد و شهادت پیام اعیاد قربان تا غدیر است، افزود: به همین دلیل دور هم جمع شدیم تا علاوه بر احترام، تکریم و سپاس، میثاق دوباره‌ای داشته باشیم و آن راه را که شهدا پیمودند وعمل کردند و هدف داشتند، بازخوانی کنیم.

 

 فرمانده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به اینکه از طریق شهادت انسان می‌تواند به نقطه اوج و برترین جایگاه دست یابد، خاطرنشان کرد: برای این منظور راه دیگری متصور نیست. در نتیجه پیمودن این مسیر است که به سعادت می‌رسیم.

 

وی  با پیچیده خواندن میدان مبارزه امروز، بیان کرد: امروز جنگ سخت و نرم مخلوط است و ما باید با توسل به نقطه‌ای مطمئن به تشخیص مسیر درست دست یابیم و آن جز نقطه هدایتی ولایت نیست.پیام غدیر و قربان نیز اطاعات مبتنی بر هدایت است. هر اقدامی در دفاع مقدس مبتنی بر هدایت است و زمانی این موضوع ممکن است که انسان به مرکزیت آن یعنی ولایت متصل باشد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است