شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: مدیریت انقلابی و مردمی دلیل موفقیت سپاه است

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی: مدیریت انقلابی و مردمی دلیل موفقیت سپاه است

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 07 مرداد 1397 ساعت 12:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) دلیل موفقیت سپاه را سبک فرماندهی و مدیریت انقلابی و مردمی عنوان کرد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در هشتمین دوره جشنواره مالک اشتر فرماندهی و حوزه نمایندگی سپاه امام رضا(ع) در سالن غدیر پادگان شهید برونسی اظهار داشت: امیدواریم به برکت همجواری با حضرت علی بن موسی الرضا(ع)  عنایات خاص حضرت را در زندگی فردی، اجتماعی و سازمانی خود داشته باشیم.

 

وی بیان داشت: جشنواره مالک اشتر برابر برنامه، سالانه برگزار می‌شود و در این برنامه از رده های برتر و برجسته در سپاه تقدیر می‌شود.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) عنوان داشت: در این جشنواره  باید از نظر الگوسازی، جهت دهی و حرکت سازمانی به آن پرداخته شود.

 

وی در بخش دیگر سخنان خود گفت: مدیریت سازمانی سپاه نسبت به نهادهای دیگر متفاوت است و تفاوت آن تنوع و تعدد ماموریت است.براساس تکلیف، سپاه موضوعات مختلفی چون نظامی، امنیتی و فرهنگی و ...  را باید در دستور کار خود قرار دهد تا در مسیر اجرای تکلیف حرکت کند.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) مردمی مدیریت کردن در سپاه را سومین وجه تمایز این نهاد انقلابی با نهادهای دیگر عنوان کرد و افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران اساس در مسائل نظامی و دفاعی متکی بر استفاده از ظرفیت مردم است که در کشورهای دیگر چنین چیزی وجود ندارد و تمام مسائل نظامی بر اساس فرمول و خط کشی‌ها است.

 

وی بیان داشت: در مقابل دشمن باید از نقش مردمی برای خنثی سازی توطئه های استکبار استفاده کنیم.

 

سردار نظری دلیل موفقیت سپاه را همین سبک فرماندهی و مدیریت انقلابی و مردمی عنوان کرد و گفت: مدیریت ما رسالت محور و تکلیف محور است و بر اساس آن با موضوعات مختلف مواجه می شویم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است