شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویفرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی تاکید کرد؛ اهمیت انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی تاکید کرد؛ اهمیت انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید

منتشرشده در خراسان رضوی یکشنبه, 20 خرداد 1397 ساعت 10:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام رضا(ع) بر اهمیت انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید تاکید کرد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یعقوب‌علی نظری فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی در دومین «ضیافت اندیشه» اصحاب رسانه خراسان‌رضوی اظهار داشت: نگاه ما به قدس، پاره تنی است و در مقیاس و جغرافیای اعتقادی به قدس نگاه و عمل می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: نخستین کاری که انقلاب اسلامی در ارتباط با قدس و ملت فلسطین کرد، امیدبخشی بود؛ در نتیجه همه تلاش‌هایی که اعم از جنگ‌ها صورت گرفته بود، مردم فلسطین نه‌تنها نتوانستند به مقصود خود برسند بلکه واپس‌گرا شدند اما با پیروزی انقلاب اسلامی این امید به مردم فلسطین بازگشت.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع)، ارتقای موضوع فلسطین از موضوعی عربی به اسلامی را دستاورد انقلاب اسلامی دانست و افزود: آفرینش بخش‌های عملیاتی گسترده در ارتباط با تحقق این آرمان، حماس، گردان‌های عملیاتی، پشتوانه حزب‌الله، خط مقاومت و همه این‌ها خروجی انقلاب اسلامی در ارتباط با فلسطین است که تأکید داریم قدس از انقلاب اسلامی جدایی‌پذیر نیست.

 

وی اضافه کرد: دلیل دست‌ و پا زدن استکبار این است که در واقع اسرائیل، گروگان جهان اسلام و جمهوری اسلامی است؛ امروز اسرائیل به‌شدت تحت سیطره و تهدید نیروهای انقلاب قرار دارد.

 

سردار نظری با تأکید بر اهمیت انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید، خاطرنشان کرد: باید گذشته 40 ساله انقلاب اسلامی و دستاوردهای با اهمیت، غیرقابل انکار و بسیار بزرگ که در نتیجه پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار این نظام اسلامی حاصل‌شده، به‌طور گسترده به نسل جدید معرفی شود و آینده را مبتنی بر سه اصل «گذشته، حال و آرمان» تحلیل کنیم.

 

وی اضافه کرد: مؤلفه‌های قدرت و توانایی داخلی را بشناسیم و از آنها بهره بگیریم.

 

در پایان این مراسم، از پوستر «سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی» رونمایی شد.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است