شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان رضویسردار شریف در مشهد مقدس: سپاه نمی تواند نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت باشد/ با اقتدار و افتخار برای حل مشکلات مردم گام برمی داریم

سردار شریف در مشهد مقدس: سپاه نمی تواند نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت باشد/ با اقتدار و افتخار برای حل مشکلات مردم گام برمی داریم

منتشرشده در خراسان رضوی سه شنبه, 18 ارديبهشت 1397 ساعت 14:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه سپاه نمی تواند نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت باشد، تصریح کرد :  حضور و ایفای نقش موثر و تعیین کننده سپاه در عرصه سازندگی ،با اجرای پروژه های عظیم ملی  کمک به دولت ها در خدمت به مردم بوده است و سپاه همواره  با  اقتدار و دغدغه مندی برای حل مشکلات مردم گام برمی دارد.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در همایش سالانه مدیران روابط عمومی وتبلیغات رده های نیروی زمینی سپاه در مشهد مقدس  از "پایبندی به مبانی دینی" ، "تبعیت از رهبری "و "مردمی بودن "به عنوان مولفه های اقتدار سپاه یاد کرد و گفت: هر چه این عناصر را تقویت کنیم توفیقات بیشتر و تیغ دشمن کند تر می شود.

سخنگوی سپاه در ادامه خاطرنشان کرد : امروز در شرایطی قرار داریم که جبهه رسانه ای و دستگاههای سخن پرا کنی نظام سلطه،  با سرمایه گذاری همه جانبه و بکارگیری ترفند های مختلف در صدد هستند چهره افتخار آمیز و امنیت افرین سپاه نزد افکار عمومی را تخریب و بین نهاد های انقلابی ومردمی در بین مردم عزیز کشورمان شکاف وفاصله ایجاد کنند.


سردار شریف ارائه تصویر واقعی از سپاه به جامعه وتلاش هوشمندانه در صیانت از آن را مسئولیت سنگین وخطیر روابط عمومی ها دانست وافزود :انعکاس ومعرفی شایستگی ها ،کار کرد ها ،توانمندی ها ونقش افرینی سپاه در دفاع از انقلاب اسلامی وپیش برندگی نظام وملت ایران با شیوه های موثر وموفق با بهره گیری از ابزار ها وفرصت ها ی رسانه ای به جامعه وافکار عمومی رسالت مجموعه های روابط عمومی است.

سردار شریف با اشاره به نقش آفرینی سپاه در عرصه های نیاز انقلاب اسلامی و نظام ، تصریح کرد :بحمدالله حضور و ایفای نقش موثر و تعیین کننده سپاه در عرصه سازندگی ،با اجرای پروژه های عظیم ملی  کمک به دولت ها در خدمت به مردم بوده است و سپاه همواره  با  اقتدار و دغدغه مندی برای حل مشکلات مردم قدم برمی دارد.
 
وی افزود : سپاه نمی تواند نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت باشد زیرا از جنس مردم است و ما نمی توانیم نظاره گر باشیم . سپاه زاده انقلاب است وهویت انقلابی خود رااز ولایت پذیری ومردمی بودن می گیرد .

سخنگوی سپاه در پایان تصریح کرد: با حضور مقتدر قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در سال 96 با ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس، از واردات بنزین بی نیاز شده ایم وحتی می توانیم بنزین را به کشور های دیگر صادر نمائیم ودر حوزه های دیگر سد سازی ،جاده سازی، پل سازی وهزاران پروژه دیگر که سپاه با افتخار واقتدار به مردم خدمت می کند.

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است